MrDragonix
Dołączył/a: lipiec 2013
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bardzo się ciesze że przedłużył Kontrakt lubie tego zawodnika
0
Trzeba brać innego Obrońce a nie uparł się na jednego i tyle
0
Święte słowa
0
A gdzie Xavi?
0
Lepiej jakby kupili Luiza a jak Mourinho go nie puści to Marquinhosa
0
Nie możemy sprzedać Cesca przecież wtedy pomoc będzie wyczyszczona tak samo jak obrona
0
Tello 7, Pedro 17
0
Wreszcie transfer za jakieś dobre pieniądze
0
Jest jeszcze Iniesta, Cesc, S.Roberto, Song, Sergio.B, dos Santos i ewentualnie Mascherano jako Defensywny Pomocnik
0
25 mln za rezerwowego to w sam raz
0
Tak trzymaj Martin
0
Wszystkiego Najlepszego Xavi!
0
Nie ma takiej opcji Montoya musi zostać
0
Chciałbym żeby Marquinhos przeszedł do PSG bo wtedy mamy większe szanse na Thiago Silve
0
To jest jego decyzja my tego nie zmienimy
0
Zaczynamy treningi a obrońcy dalej nie mamy
0
Powowodzenia David życzę Ci abyś wiele osiągnął w Atletico Madryt
0
Myśle że się sprawdzi
0
Taki skład obstawiam na Lechie:
PInto - Montoya - Bartra - Mascherano - Adriano - Song - S. Roberto - J. dos Santos - Neymar (Tello) - Messi - Alexis
0
Nie mogę się doczekać aż zobacze atak Neymar - Messi - Sanchez
0
Mam nadzieje że Barca wygra ale chcę aby David strzelił chociaż 1 bramkę
0
Ja bym wolał zobaczyć Neymara w akcji
0
Nie moge się doczekać 24 Lipca w Środe mecz Bayern - Barca rewanż Półfinału Ligi Mistrzów
0
Super czcionka
0
Ja czekam na wypowiedz Thiago w tej sprawie
0
Ludzie powinni go naśladować
0
Miejmy nadzieje że się sprawdzi
0
Xavi to nie tylko piłkarz ale i dobry człowiek
0
Moje zdanie jest takie że lepiej kupić Luiza albo Thiago Silve
0
Deulofeu nigdy nie zrobił na mnie wrażenia nie przepadam za nim