Użytkownik zbanowany
15 czerwca 2014, 20:01
0
Odchodzi do klubu do którego kiedy przejdzie jak sam to określił można go zabić, wiec jak inaczej określić takiego człowieka przepraszam podczłowieka.
15 czerwca 2014, 19:13
9
13 czerwca 2014, 17:48
5
Te rozmowy o dzi*kach na TVP.
13 czerwca 2014, 11:30
Czy gra w reprezentacji=gra w klubie?
12 czerwca 2014, 22:17
Widze po standardzie zawsze jakiś piłkarz realu musi cos za przeproszeniem spier**lić jak nie Marcelo samobój to Ramos karne w kosmos.
6 czerwca 2014, 23:05
4
Jak nie wiadomo co z Valdesem? Odchodzi. Już ter Stegen kupiony wiec żegnamy Valdesa.
9 czerwca 2014, 14:40
3
Co się ma zaczynać? Przecież to nic poważnego.
16 kwietnia 2014, 21:42
2
ALVESH TY KURWO
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Odchodzi do klubu do którego kiedy przejdzie jak sam to określił można go zabić, wiec jak inaczej określić takiego człowieka przepraszam podczłowieka.
9
5
Te rozmowy o dzi*kach na TVP.
0
Czy gra w reprezentacji=gra w klubie?
0
Widze po standardzie zawsze jakiś piłkarz realu musi cos za przeproszeniem spier**lić jak nie Marcelo samobój to Ramos karne w kosmos.
9
5
Te rozmowy o dzi*kach na TVP.
4
Jak nie wiadomo co z Valdesem? Odchodzi. Już ter Stegen kupiony wiec żegnamy Valdesa.
3
Co się ma zaczynać? Przecież to nic poważnego.
2
ALVESH TY KURWO