MudzianzGorzowa
Dołączył/a: sierpień 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
"Od tamtej pory zachował on czyste konto we wszystkich spotkaniach: pięciu w lidze oraz dwóch w Klubowych Mistrzostwach Świata."
Albo jest tu jakaś nieścisłość, bo mowa o 6 meczach, albo czegoś nie zrozumiałem :p
2
A kto tu mówi, że ma finały opuszczać?
Chyba nie do końca zrozumiałeś co norbo miał na myśli.
Finał w wykonaniu Andresa był bardzo dobry, co nie zmienia faktu, że cały sezon nie powalał.
5
1.Braima Fati
2. Anssumane Fati
3. Imad El Kabbou
4. Ilaix
Proszę bardzo - masz 4 ;)
0
Ja bym widział w końcu Martina, ale i tak postawi na Adriano, jak szaleć to szaleć...
0
Hmm.. Ciekawa '11' ;D Naliczyłem 3 obrońców, a w takim ustawieniu to Barcy nie widziałem ;D
0
Najlepszym przykładem Lech, który miał w grupie Juve, Manchester City i Red Bull Salzburg, po losowaniu mało kto wierzył w awans,a mimo tego wyszedł z grupy :D
1
Bardzo podoba mi się gra Gundogana, ale myślę, że jednak mamy ważniejsze cele transferowe niż pomocnik...
2
Widzę, że wyobraźnia działa, ceni się, ale nie przesadzajmy ;)
0
Marquez, Henry, Eto'o fajnie ich znowu zobaczyć w koszulkach Barcy ^^
0
Zacznijmy od tego, że on nie powiedział, że Messi ma odejść, a poza tym to na Messim w końcu świat się nie ko.ńczy
0
Widzę, że z Ciebie taki znawca, że nawet człowiekowi-legendzie tego klubu się nie dasz wypowiedzieć. Weź człowieku na wstrzymanie! Takich ludzi właśnie powinno się słuchać, bo coś na ten temat wiedzą, a o szacunku do nich już nawet nie wspominam. więc następnym razem najpierw pomyśl, potem napisz ;)
0
Czytajac komentarze zasranawiam sie ilu jest tu prawdziwych fanow Barcy... Zawsze mialem szacunek do Cruyffa i stwierdzam, ze jegoodpowiedzi sa owszem roszke kontrowersyjne, ale madrze mowi
0
Dobrze :D
0
Fajny pomysł z tym wypożyczeniem, tylko szkoda, żę z Valdes'a będzie zero...
0
Jak dla mnie powinien zostać w Barcelonie, rozegrać sezon bądź dwa, a potem stać się jednym z trenerów, gdyż udowodnił, że ma charakter, a to jest w tej pracy bardzo potrzebne.
0
Zawzze podziwiałem VV i nawet jak odejdzie będę go lubił.
No cóż, w tym sezonie po prostu cała nasza defensywa leży, więc trudno wyagać od bramkarza, by bronił wszystko.
Szkoda, że odchodzi. Sądzę, że gdyby nie odszedł, to miał by pewne miejsce w podstawowej '11'.
0
aszyj1978
A poza tym, to się dobrze czujesz?
0
Brawo!
0
dawidos678
Porównaj sobie styl gry VV z innymi bramkarzami. Oni jednak w pierwszej groźniejszej akcji wywalają piłke, a on stara się jednak zrobić to krótkimi podaniami.
0
adan23 zgadzam się z Tobą.
Z całym szacunkiem dla Tito, ale na ławce trenerskiej przydałby się ktoś, kto jak wcześciej Pep wprowadzi jakąś 'niespodzianke' do składu Barcy. Ale znając życie, to Pan Prezes trenera nie zmieni...