0

"Od tamtej pory zachował on czyste konto we wszystkich spotkaniach: pięciu w lidze oraz dwóch w Klubowych Mistrzostwach Świata."

Albo jest tu jakaś nieścisłość, bo mowa o 6 meczach, albo czegoś nie zrozumiałem :p

2

A kto tu mówi, że ma finały opuszczać?
Chyba nie do końca zrozumiałeś co norbo miał na myśli.
Finał w wykonaniu Andresa był bardzo dobry, co nie zmienia faktu, że cały sezon nie powalał.

5

1.Braima Fati
2. Anssumane Fati
3. Imad El Kabbou
4. Ilaix
Proszę bardzo - masz 4 ;)

0

Ja bym widział w końcu Martina, ale i tak postawi na Adriano, jak szaleć to szaleć...

0

Hmm.. Ciekawa '11' ;D Naliczyłem 3 obrońców, a w takim ustawieniu to Barcy nie widziałem ;D

0

Najlepszym przykładem Lech, który miał w grupie Juve, Manchester City i Red Bull Salzburg, po losowaniu mało kto wierzył w awans,a mimo tego wyszedł z grupy :D

1

Bardzo podoba mi się gra Gundogana, ale myślę, że jednak mamy ważniejsze cele transferowe niż pomocnik...

2

Widzę, że wyobraźnia działa, ceni się, ale nie przesadzajmy ;)

0

Marquez, Henry, Eto'o fajnie ich znowu zobaczyć w koszulkach Barcy ^^

0

Zacznijmy od tego, że on nie powiedział, że Messi ma odejść, a poza tym to na Messim w końcu świat się nie ko.ńczy

0

Widzę, że z Ciebie taki znawca, że nawet człowiekowi-legendzie tego klubu się nie dasz wypowiedzieć. Weź człowieku na wstrzymanie! Takich ludzi właśnie powinno się słuchać, bo coś na ten temat wiedzą, a o szacunku do nich już nawet nie wspominam. więc następnym razem najpierw pomyśl, potem napisz ;)

0

Czytajac komentarze zasranawiam sie ilu jest tu prawdziwych fanow Barcy... Zawsze mialem szacunek do Cruyffa i stwierdzam, ze jegoodpowiedzi sa owszem roszke kontrowersyjne, ale madrze mowi

0

Dobrze :D

0

Fajny pomysł z tym wypożyczeniem, tylko szkoda, żę z Valdes'a będzie zero...

0

Jak dla mnie powinien zostać w Barcelonie, rozegrać sezon bądź dwa, a potem stać się jednym z trenerów, gdyż udowodnił, że ma charakter, a to jest w tej pracy bardzo potrzebne.

0

Zawzze podziwiałem VV i nawet jak odejdzie będę go lubił.
No cóż, w tym sezonie po prostu cała nasza defensywa leży, więc trudno wyagać od bramkarza, by bronił wszystko.

Szkoda, że odchodzi. Sądzę, że gdyby nie odszedł, to miał by pewne miejsce w podstawowej '11'.

0

aszyj1978

A poza tym, to się dobrze czujesz?

0

Brawo!

0

dawidos678

Porównaj sobie styl gry VV z innymi bramkarzami. Oni jednak w pierwszej groźniejszej akcji wywalają piłke, a on stara się jednak zrobić to krótkimi podaniami.

0

adan23 zgadzam się z Tobą.

Z całym szacunkiem dla Tito, ale na ławce trenerskiej przydałby się ktoś, kto jak wcześciej Pep wprowadzi jakąś 'niespodzianke' do składu Barcy. Ale znając życie, to Pan Prezes trenera nie zmieni...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?