1

A co do Thiago to się zgadzam i nigdy nie pojmę jak mogliśmy go oddać...

0

A jak mu nie wybaczysz to co? zwolnisz go? kupisz / wychowasz kogoś innego na jego miejsce?
Sorry, ale rozbawiłeś mnie tym wybaczaniem. Może jeszcze uważasz że więcej zrobiłeś czy robisz dla Barcy niż Iniesta?

0

A co to niby za reguła? przecież to oczywiste.

4

proszę cie... i co kiedyś nie było gwałtów, rozbojów?
Było dokładnie to samo albo jeszcze gorzej, tylko nikt o tym nie wiedział bo była jedna gazeta i 2 kanały w TV.
A jeżeli jest gorzej - to odpowiadają za to media (wynajdź coś to zmieni ludzkość, to zostaniesz bohaterem 100 lat po śmierci, zabij 100 osób dziś, a w cały świat o tym usłyszy).
A jeżeli chodzi o gry - każda jest od 16-18 lat, więc winni są rodzicie, że nie patrzą co robią ich dzieci. Jeżeli 13 latek gra w GTA to nie jest to wina twórców gry, tak jak i innych treści dla dorosłych, tylko rodziców którzy takie gry dzieciom kupują, choć masz napisane: przemoc, przekleństwa, narkotyki, dyskryminacja.
A ostatnia sprawa - jak ktoś jest psycholem to będzie i bez gier, filmów i muzyki. Neron, Hitler, Stalin, Pol Pot, Iceman, Kuba Rozpruwacz, Charles Manson, etc - czy oni żyli w epoce gier komputerowych?

9

O co chodzi z tym 21 zespołem w tabeli?
http://www.fcbarca.com/sezon/tabela-ligowa

0

I jak tam Twoje przewidywania?

0

a ile Real strzelił bramek?
może za to?
A ile Atletico strzeliło bramek?
może za to?

0

byłem we Francji, w Niemczech, we Włoszech, w Grecji, Hiszpanii i Portugalii, również w Anglii i Szwecji.
Jeżeli dla ciebie Włosi, Grecy i Hiszpanie są jak Francuzi, a Niemcy są jak Anglicy, to luz, bo przecież mówi się że Francuzi są z południa, a Niemcy z północy. Ciekawe co na to stolica Francji, ciekawe co na to Bawaria.
A zakopanego znalazłem na mazurach -> buta.
Więc jak mówią "zakopanego" to następnym razem albo odpowiedz im "Zakopanem" albo zastanów się czy mówią prawdę.

32

Niemcy na północy a Francja na południu? :D
Ciekawa wizja świata.

0

A w Liverpoolu był największą gwiazdą? A Steve G żyjąca legenda to co?

2

No zawalił czy nie zawalił, Busquets jest kolegą z drużyny i się za nim wstawia. To dobrze o nim świadczy.
A gdyby w sporcie nie było błędów, nie było by emocji, wtedy byśmy go nie oglądali. Dobry mecz, szkoda 2 punktów.

3

I specjalnie nie trafił Suarez, by trafić z PSG?

2

od kiedy zdjęcie zawodnika w 3/4 spotkania to jest złe traktowanie?

3

a czemu nie Iniesta?

0

a tak to zmarnowali ostatnie lata... no bo przecież Neymar i Suarez za darmo przyszli.

2

Jedynie grywalność? to chyba najważniejsze w tego typu grach. Dla mnie najlepszy jest PES 15 jest to naprawdę dobra symulacja piłki (czyli właśnie grywalność) ale za to słabo z całą resztą co wypisałeś. Więc jak kto woli.
I absolutnie zgadzam się z MaWierem - NBA 2k15 wymiata i to jest kierunek w który powinny iść gry sportowe. Grywalność, komentarz, rozwój.
Co z tego że fifa ma licencję, jak PES ma dziesiątki modów który zmienia wszystko na licencjonowane.

0

I oczywiście się z Tobą zgadzam... i myślę że na poziom Messiego nikt nie wejdzie przez długie lata jak nie dziesiątki lat.
Mnie chodziło oto, że Messi też tak dużo nie zdobywał jak na to co przyszło później, co można określić jako progres piłkarski.
I uważam że Neymar za rok, dwa jak dalej będzie się tak rozwijał to będzie genialnym piłkarzem, bo jedyne czego mu brakuje to tego co przychodzi z wiekiem - rozsądku, zaufania we własne umiejętności - bo technicznie, motorycznie, jest super i szybciej już biegać nie będzie.

0

po pierwsze i najważniejsze - wyluzuj Stary, mam prawo myśleć co chcę, więc jak masz ochotę na dyskusje na argumenty to zapraszam.
Owszem może Messi strzelał więcej ale w wieku Naymara grał w Barcelonie 5-6 sezon (nie mówiąc o niższych klasach), a Neymar gra drugi.
Dla mnie zawodnik który ma 22-23 jest młody, 28-32 to zawodnik dojrzały, 32+ to zawodnik "stary" - a Ty sobie myśl jak chcesz, jak dla Ciebie 23 lata to stary, to boje się usłyszeć o 3/4 naszego składu.
Dla mnie Neymar jest młodym zawodnikiem z ogromnym talentem i wielkimi sukcesami. Co nie zmienia, że jest na początku swojej piłkarskiej drogi, a nie w środku czy pod koniec. A jak będzie w środku to co dziś zawala, będzie pakował do siaty. I tyle.

1

To młody piłkarz - na tym właśnie polega różnica. Messi w jego wieku też nie strzelał aż tyle bramek.
Nie oczekujcie że już teraz osiągnie szczyt możliwości, które i tak ma na kosmicznym poziomie.
A jak nabierze więcej doświadczenia i spokoju, to będzie strzelał 2x więcej - wszystko zaczyna się w głowie.

Jak się przełamie to wróci do formy, a z jego umiejętnościami to może nastąpić w każdej chwili.
Najpierw nie strzelał Suarez, teraz Naymar - takie to życie napastnika.

0

Real kupił kolejnego piłkarza którego nie potrzebuje i znowu zmarnuje tysięczny już talent.
Za 2-3 lata odejdzie do Turcji czy innych Włoch i będzie cieniem siebie.

0

Z wyżej wymienionych na pewno najlepszy

1

Tyle że Deco zagrał co 5 mecz na poziomie, a Xavi co 50 poniżej poziomu.

6

Ale Leno też robi furorę, więc czemu miał trener na niego nie postawić?

1

jak można pomylić hymn narodowy? no dla mnie to skandal.

0

Rok 2004 finał Real Saragossa vs Real Madryt na CN

0

Dokładnie. W ogóle Larsson to był kozak nad kozaki.

0

Rivaldo był genialny - ale Belletti? poza jednym golem (ok, mega ważnym) to raczej średniakiem był.

0

Trenera nie było (za Van Gaalem nigdy nie przepadałem), bramkarza (do VV nasza bramka to była katastrofa) i obrony... reszta była mocna, ale okazało się że to za mało.
Szkoda że tak niewielu pamięta jakie ciężkie to były dla nas czasy, a nie zwalnianie trenera po jednym nieudanym meczu, czy jak ktoś napisał na tej stronie, że trzeba wywalić 9 piłkarzy z pierwszej 11, bo zajęliśmy 2 miejsce.
A Ci co pamiętają wiedzą jak wiele osiągnęła Barcelona i rozumieją jaka to ulotna chwila, choć przyznam że jestem w szoku że tyle lat Barca nie schodzi z piedestału.

1

a ja w obecnym składzie Realu nie widzę nikogo kogo bym chciał w Barcy.

12

Wychowanek, kapitan, trener Barcy B, trener Barcy, najbardziej utytułowany trener w historii klubu, wielki współtwórca złotej ery Barcelony, wielki bohater pierwszej LM zdobytej w 92, a ty nie wiesz za co mu dziękować?
Doprawdy chłopcze szacunku nie masz za grosz i aż ciarki mnie przechodzą jak mówisz "nas" skoro nic absolutnie nie zrobiłeś dla Barcy, a nie okazujesz szacunku komuś zapewne dzięki komu kibicujesz tej drużynie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?