Nie byłem fanem tego transferu ( Eto był bardzo ważnym zawodnikiem dla Barcelony, chociaż czasami nie wykorzystywał setek to w tych najważniejszych meczach nie zawodził ) dlatego dobrze się stanie jak Ibrahimovic opuści FCB, natomiast Barcelona powinna poszukać bocznego obrońcę i jakiś klasowych pomocników bo gdy wypadnie Iniesta czy Xavi to tak naprawdę nie ma kto ich zastąpić.
Wracając jeszcze do Ibry; Barcelona chce 40 milionów ale i tak będzie dużo w plecy bo Eto był warty taką sumę więc tak na dobrą sprawę FCB zapłaciła 85 mln za Ibrahimovica.
Co do wieku to nie widzę przeszkody, jestem pewien, że 2 sezony na wysokim poziomie rozegra bez problemu, w końcu Xavi ma 30 lat a dalej wymiata na pomocy. Co do Henry'ego to on ma już 33 lata, najwyższy czas pomyśleć o zakończeniu kariery albo iść do jakiejś słabszej, egzotycznej ligi podobnie jak Junihno ;p
Ja nie miałbym nic do Keity gdyby grał defensywa na środku pomocy, bo do ofensywy to on nic nie wnosi, a założę się, iż Yaya lepiej by się spisał na boku pomocy niż Keita.
Jack, to następny jasnowidz których dużo na tej stronie.
A skąd ty człowieku wiesz że ja oglądam nie legalnie Premiere, skąd wiesz że ja wogóle oglądam Premiere ??!! Zastanów się nad sobą. Jesteś poprostu beznadziejny w tym co piszesz. Jak tak Ci żal d*pe ściska to idź i rozluźnij się gdzieś wyjdź z domu i zobacz świat. Normalnie nie trawie takich ludzi którzy mają takie problemy.
Po tym filmiku nikt z nas nie jest w stanie ocenić jego gry, to co pokazał ten filmik to wszyscy młodzi zawodnicy ; którzy na poważnie myślą o piłce potrafią zrobić .
Nie będę tłumaczył komuś kto twierdzi że okiwanie 2 zawodnikowi podanie na pustą to jest zespołowa akcja, bo to po prostu szkoda czasu. To tak jakby tłumaczyć Pikuś'owi że Ronaldinho gra słabiznę
Acha czyli squead jest jednym z psychofanów Ronaldinho i teraz odgryza się na Henry. Prosze pana Henry nie olewa zespołu i treningów tak jak Ronaldinho dlatego nie odejdzie. Mówiłeś coś o wielbicielach Henrego, mogę się założyć że ty jestes wielbicielem Ronaldinho i też wypisywałeś że Ronaldinho wróci że bez niego Barcelona nie istnieje.
Komentarze
0
Ban!
0
Nie byłem fanem tego transferu ( Eto był bardzo ważnym zawodnikiem dla Barcelony, chociaż czasami nie wykorzystywał setek to w tych najważniejszych meczach nie zawodził ) dlatego dobrze się stanie jak Ibrahimovic opuści FCB, natomiast Barcelona powinna poszukać bocznego obrońcę i jakiś klasowych pomocników bo gdy wypadnie Iniesta czy Xavi to tak naprawdę nie ma kto ich zastąpić.
Wracając jeszcze do Ibry; Barcelona chce 40 milionów ale i tak będzie dużo w plecy bo Eto był warty taką sumę więc tak na dobrą sprawę FCB zapłaciła 85 mln za Ibrahimovica.
0
*Juninho
0
Co do wieku to nie widzę przeszkody, jestem pewien, że 2 sezony na wysokim poziomie rozegra bez problemu, w końcu Xavi ma 30 lat a dalej wymiata na pomocy. Co do Henry'ego to on ma już 33 lata, najwyższy czas pomyśleć o zakończeniu kariery albo iść do jakiejś słabszej, egzotycznej ligi podobnie jak Junihno ;p
0
@damiando10, zgadzam się z tobą ;p
Ja nie miałbym nic do Keity gdyby grał defensywa na środku pomocy, bo do ofensywy to on nic nie wnosi, a założę się, iż Yaya lepiej by się spisał na boku pomocy niż Keita.
0
Jack, to następny jasnowidz których dużo na tej stronie.
A skąd ty człowieku wiesz że ja oglądam nie legalnie Premiere, skąd wiesz że ja wogóle oglądam Premiere ??!! Zastanów się nad sobą. Jesteś poprostu beznadziejny w tym co piszesz. Jak tak Ci żal d*pe ściska to idź i rozluźnij się gdzieś wyjdź z domu i zobacz świat. Normalnie nie trawie takich ludzi którzy mają takie problemy.
0
Po tym filmiku nikt z nas nie jest w stanie ocenić jego gry, to co pokazał ten filmik to wszyscy młodzi zawodnicy ; którzy na poważnie myślą o piłce potrafią zrobić .
0
Nie będę tłumaczył komuś kto twierdzi że okiwanie 2 zawodnikowi podanie na pustą to jest zespołowa akcja, bo to po prostu szkoda czasu. To tak jakby tłumaczyć Pikuś'owi że Ronaldinho gra słabiznę
0
Ban!
0
Acha czyli squead jest jednym z psychofanów Ronaldinho i teraz odgryza się na Henry. Prosze pana Henry nie olewa zespołu i treningów tak jak Ronaldinho dlatego nie odejdzie. Mówiłeś coś o wielbicielach Henrego, mogę się założyć że ty jestes wielbicielem Ronaldinho i też wypisywałeś że Ronaldinho wróci że bez niego Barcelona nie istnieje.