NIE_DLA_REALU
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2014
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak tak można grać kolejny mecz?? przecież to jest jakaś porażka i chyba robią to specjalnie bo nie wierzę w to że nie potrafią na trzy mecze strzelić jedną bramkę?
0
won!!!
0
Chcę tylko jeden strzał w światło bramki...tylko jeden
5
Koniec płaczu...koniec do cholery!!!!! Fabregas dzisiaj zagra najlepszy mecz i koniec tematu.
Brawo Martino brawo Barca..
4
Będzie dobrze...mam nadzieję że wygramy w podstawowym czasie.