0

Jak tak można grać kolejny mecz?? przecież to jest jakaś porażka i chyba robią to specjalnie bo nie wierzę w to że nie potrafią na trzy mecze strzelić jedną bramkę?

0

won!!!

0

Chcę tylko jeden strzał w światło bramki...tylko jeden

5

Koniec płaczu...koniec do cholery!!!!! Fabregas dzisiaj zagra najlepszy mecz i koniec tematu.
Brawo Martino brawo Barca..

4

Będzie dobrze...mam nadzieję że wygramy w podstawowym czasie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?