NNM

0

tym ktorzy nie widzieli karnego polecam:

http://www.spalacz.pl/media/masc_na_bol_dupy.png

NNM

0

ty masz okres i bol dupy polecam:
http://www.spalacz.pl/media/masc_na_bol_dupy.png

NNM

0

NNM

0

NNM

0

ja ogladalem i karny byl, ewidentny lokiec

NNM

0

przewracanie sie o wlasne nogi to chyba katalonska specjalnosc wiec morda kapciu

NNM

0

jezeli to byl karny z kapelusza to ty masz chyba dauna

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?