Strona wygląda świetnie, a przy tym jest bardzo praktyczna. Ogromny szacunek dla redakcji za to co robicie. Dzięki wam wszystkie informacje o moim ukochanym klubie znajduje w jednym miejscu. Nawet nie zaglądam na inne portale - żaden nie dorównuje waszemu. :)
Uwielbiam czytać wypowiedzi Alvesa, zawsze szczery i bezpośredni, bez owijania w bawełnę. Cieszy mnie, że w końcu powraca do swojej optymalnej formy, a to co zrobił wczoraj z Ronaldo... poezja. Mam nadzieję, że te plotki o odejściu się nie sprawdzą, bo Dani to naprawdę solidny obrońca i przede wszystkim dobra dusza szatni. :)
Śmieszy mnie to, że większość z Was już myśli o przegranej lidze. Wbrew pozorom to jest tylko 6 pkt. straty i mamy jeszcze wiele czasu żeby to odrobić.
Może ta pokerówka, o której wspomniał komentator nie byłaby złym pomysłem. Xavi, Iniesta i Cesc od drugiej połowy na boisko i od razu byłoby lepiej. Chociaż wątpię żeby Pep podjął się takiego ryzyka, ale to mogłoby uratować ten mecz.
Według mnie w pewnym stopniu zawinił również Pep. te nowe ustawienia i to, że Busquets nie grał od początku gry przyczyniły się do końcowego wyniku.
Nie można zbytnio obwiniać Messiego. Nie był to najlepszy mecz w jego wykonaniu - to prawda, ale każdemu zdarza się gorszy dzień. Leo nie może być cały czas na szczycie. Nawet gdyby karnego strzelał ktoś inny wątpię, żeby mu się to udało. Messi był pod ogromną presją, w końcu ten strzał miał zadecydować o losach spotkania. I jeszcze ta bójka, która z pewnością nie ułatwiła mu zadania.
Komentarze
0
Czekam już na tweety Pique :)
0
Strona wygląda świetnie, a przy tym jest bardzo praktyczna. Ogromny szacunek dla redakcji za to co robicie. Dzięki wam wszystkie informacje o moim ukochanym klubie znajduje w jednym miejscu. Nawet nie zaglądam na inne portale - żaden nie dorównuje waszemu. :)
0
Uwielbiam czytać wypowiedzi Alvesa, zawsze szczery i bezpośredni, bez owijania w bawełnę. Cieszy mnie, że w końcu powraca do swojej optymalnej formy, a to co zrobił wczoraj z Ronaldo... poezja. Mam nadzieję, że te plotki o odejściu się nie sprawdzą, bo Dani to naprawdę solidny obrońca i przede wszystkim dobra dusza szatni. :)
0
Piękne słowa. Powrót Abidala i Tito jest nieporównywalnie cenniejszy niż jakiekolwiek trofeum.
0
To co wracamy na Wembley? :D
0
Śmieszy mnie to, że większość z Was już myśli o przegranej lidze. Wbrew pozorom to jest tylko 6 pkt. straty i mamy jeszcze wiele czasu żeby to odrobić.
0
Z całym szacunkiem dla Sabelli, ale marzy mi się, aby selekcjonerem Argentyny został Marcelo Bielsa..
0
Może ta pokerówka, o której wspomniał komentator nie byłaby złym pomysłem. Xavi, Iniesta i Cesc od drugiej połowy na boisko i od razu byłoby lepiej. Chociaż wątpię żeby Pep podjął się takiego ryzyka, ale to mogłoby uratować ten mecz.
0
Cesc wie co mówi
0
Według mnie w pewnym stopniu zawinił również Pep. te nowe ustawienia i to, że Busquets nie grał od początku gry przyczyniły się do końcowego wyniku.
Nie można zbytnio obwiniać Messiego. Nie był to najlepszy mecz w jego wykonaniu - to prawda, ale każdemu zdarza się gorszy dzień. Leo nie może być cały czas na szczycie. Nawet gdyby karnego strzelał ktoś inny wątpię, żeby mu się to udało. Messi był pod ogromną presją, w końcu ten strzał miał zadecydować o losach spotkania. I jeszcze ta bójka, która z pewnością nie ułatwiła mu zadania.