Użytkownik zbanowany
10 lutego 2025, 00:01
1
@nokia666 dokładnie !!! Popieram
27 stycznia 2025, 21:36
0
Ja bym go brał…dostanie pół roku i zobaczymy co pan Trener z niego wydusi…może akurat odpali i wróci to swojej poprzedniej formy
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
1
@nokia666 dokładnie !!! Popieram
0
Ja bym go brał…dostanie pół roku i zobaczymy co pan Trener z niego wydusi…może akurat odpali i wróci to swojej poprzedniej formy
1
@nokia666 dokładnie !!! Popieram
0
Ja bym go brał…dostanie pół roku i zobaczymy co pan Trener z niego wydusi…może akurat odpali i wróci to swojej poprzedniej formy