0

Przełączajcie na Eurosport!

0

TVN zgadza się?

2

Gdzie są Ci co mówili że to będzie trudny mecz?
I te osoby które się śmiały z użytkownika która napisał że spokojnie 5-0 będzie po 3 golach Luisa i 2 Leo??????

0

Dujszebajew jest najlepszym kandydatem i najprawdopodobniej zostanie on trenerem naszych gladiatorów , i to by była bardzo dobra decyzja naszego związku. Tałant mówi po polsku co jest najważniejsze

0

Od kiedy jesteś jasnowidzem?

0

Żródło?

1

Z jakiego sezonu ma być koszulka?

0

A gdyby na koszulce Barcy pojawiło się logo pepsi, to myślisz że Cules by wybierali Coca-Cole zamiast Pepsi, które jest związane z Barcą?

0

No ale trzeba się będzie przyzwyczaić :P

0

Jack Wilshere...

1

Obecnie to zdecydowanie nie

0

zedytował koma...

4

kto to ta Pipa?

0

Edit: Nie zauważyłem koma.

2

No wszystkie 3 gole

0

Drodzy Cules, chciałbym zmienić telewizję z CP na NC+, ale żeby pakiet był wraz z internetem. No i żeby eleven było w pakiecie.
Pomoże ktoś?

0

No co mi w głowie? :P

1

Co tam było?

1

Komentarz usunięty

0

a obecny Bayern też?

0

Nie.

0

Chyba oglądałeś inny turniej...

0

Pozytywnie zagrali tylko Daszek i Szmal, co dziś gra Jurecki to pokazuje, że nie dorósł do roli Lidera...

0

Francja

0

Komentarz usunięty

1

To co dzisiaj gramy to totalne zero, kompletna porażka
Barca też na razie przegrywa oby ona awansowała, a nie jak nasze cieniasy. To co oni dzisiaj zagrali to się kur*a w głowie nie mieści, zjebali po całej lini. Są u siebie, a dostali taki wpier*ol od Chorwatów, którzy już byli praktycznie za burtą.

3

Gdy przeczytałem twoje komentarze, to od razu wysłałem SMS o treści POMAGAM.

0

a gdzie te Athletico gra?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?