NajlepszyFanBarcy
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2015
Amsterdam
6 obserwujących
8 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przełączajcie na Eurosport!
0
TVN zgadza się?
2
Gdzie są Ci co mówili że to będzie trudny mecz?
I te osoby które się śmiały z użytkownika która napisał że spokojnie 5-0 będzie po 3 golach Luisa i 2 Leo??????
20
http://static.fangol.pl/content/a/d/b/adb09c95dc9a66cd39b00b9c3b4ae433-554.jpg
Nasz Arda :P
0
Dujszebajew jest najlepszym kandydatem i najprawdopodobniej zostanie on trenerem naszych gladiatorów , i to by była bardzo dobra decyzja naszego związku. Tałant mówi po polsku co jest najważniejsze
0
Od kiedy jesteś jasnowidzem?
0
Żródło?
1
Z jakiego sezonu ma być koszulka?
0
A gdyby na koszulce Barcy pojawiło się logo pepsi, to myślisz że Cules by wybierali Coca-Cole zamiast Pepsi, które jest związane z Barcą?
0
No ale trzeba się będzie przyzwyczaić :P
0
Jack Wilshere...
12
Bo Leo już był na treningu Arsenalu...
http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2015/01/23/24F9715500000578-2923275-image-a-31_1422011355697.jpg
1
Obecnie to zdecydowanie nie
0
zedytował koma...
4
kto to ta Pipa?
0
Edit: Nie zauważyłem koma.
2
No wszystkie 3 gole
0
Drodzy Cules, chciałbym zmienić telewizję z CP na NC+, ale żeby pakiet był wraz z internetem. No i żeby eleven było w pakiecie.
Pomoże ktoś?
0
No co mi w głowie? :P
1
Co tam było?
1
Komentarz usunięty
0
a obecny Bayern też?
0
Nie.
0
Chyba oglądałeś inny turniej...
0
Pozytywnie zagrali tylko Daszek i Szmal, co dziś gra Jurecki to pokazuje, że nie dorósł do roli Lidera...
0
Francja
0
Komentarz usunięty
1
To co dzisiaj gramy to totalne zero, kompletna porażka
Barca też na razie przegrywa oby ona awansowała, a nie jak nasze cieniasy. To co oni dzisiaj zagrali to się kur*a w głowie nie mieści, zjebali po całej lini. Są u siebie, a dostali taki wpier*ol od Chorwatów, którzy już byli praktycznie za burtą.
3
Gdy przeczytałem twoje komentarze, to od razu wysłałem SMS o treści POMAGAM.
0
a gdzie te Athletico gra?