22 września 2008, 13:12
0
yo yo klub FC Barcelona
24 sierpnia 2008, 10:46
van persie ma być u nas
17 sierpnia 2008, 14:30
Eto'o 70
11 sierpnia 2008, 18:29
spoko loko.........................
3 sierpnia 2008, 10:32
1-1
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
yo yo klub FC Barcelona
0
van persie ma być u nas
0
Eto'o 70
0
spoko loko.........................
0
1-1
0
Eto'o 70
0
1-1
0
yo yo klub FC Barcelona
0
van persie ma być u nas
0
spoko loko.........................