Nano10
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2012
Gliwice
6 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
On jest bezcenny
0
Pedro 28,7/33,3
Hahahahahahhahahahaah!!
0
Czy wy też jak jest dogrywka to nie chcecie aby któraś z drużyn strzeliła tylko czekacie na karne? :D
0
Co wy na to aby zrobić wymianę Pedro za Cristiano?
0
Ten ranking wszystko pokazuje tak jak jest:
Jest Messi,później Ronaldo potem długo długo nic aż w końcu dużo piłkarzy o podobnej wartośći.
To doskonale pokazuje że Ronaldo jest z innej planety,a Messi z innej Galaktyki.
0
Wg SkySports Thiago w najbliższych dniach podpisze kontrakt z Barcą.
Oby to była prawda ;)
0
Nie prosiłem o + tylko o link :D
0
Ma ktoś link do skrótu tego meczu z polskim komentarzem?
0
Iniesta,łamie te akcje do środka ii....
1-0 Barcelona obejmuje prowadzenie w 10 minucie,Xavi,Xavi,Xavi
Villa na lewą nogę i 2-0 Pedro Rodriquez
Messi,ajj David Villa 3-0 David Villa 54 minuta
Messi ma ochotę zagrać sam,fantastyczne zagranie Messiego,Villa 4-0 3 minuty po zdobyciu trzeciego gola Barcelona rozbija Real zdobywając 4 bramkę David Villa
Bojan iiiiiii 5-0 5-0 Jeffren Jeffren La Manita!
0
Obecnie Hiszpania gra tak jak Barca w swoich najlepszych latach
0
Miłych wakacji :D
0
Miłych wakacji ;)
VeB ♥
0
Bonucci niczym Sergio Ramos :D
0
Czekam na news pod tytułem: "Porozumienie ws. Thiago"
0
No masz....
A ja myślałem że perły są w moRZu.
Jaki ja głupi
0
Po pierwsze: Abidal jest dużo mniej wart niż Thiago Silva
A po drugie: Jak ma iść na wymianę skoro nie jest już zawodnikiem Barcy?
0
Może Legia go kupi
0
LOL
0
Wszystkiego najlepszego Leo!
0
:)
0
To weź je przyklej ;)
A tal wgl to o co Ci chodzi? :)
0
kto chce aby Thiago Silva przyszedł do Barcelony daje -
Kto nie chce +
0
W pierwszej chwili przeczytałem 'Sergio Aguero"
Moja pierwsza reakcja: WTF?
0
Nad morze to sobie może na wakacje pojechać
0
To jeszcze nie jest pewne,ale wiem że "jusz" odszedł od Ciebie słownik
0
Mascherano to "półśrodek"? Na stoperze pewnymi chwilami grał dużo lepiej niż Pique.Adriano w kilku meczach też zagrał bardzo dobrze,choć oczywiście nie powinien grać na środku.Z Sergio się zgodzę bo na środku defensywy chyba po prostu grać nie umie.
0
mheWSFYZHGCHDS
0
Chociaż jedna dobra wiadomośc
0
Chyba dimissió!
0
Chyba słownik był z wyższej "pułki" i dlatego go nie przeczytałeś