0

On jest bezcenny

0

Pedro 28,7/33,3
Hahahahahahhahahahaah!!

0

Czy wy też jak jest dogrywka to nie chcecie aby któraś z drużyn strzeliła tylko czekacie na karne? :D

0

Co wy na to aby zrobić wymianę Pedro za Cristiano?

0

Ten ranking wszystko pokazuje tak jak jest:
Jest Messi,później Ronaldo potem długo długo nic aż w końcu dużo piłkarzy o podobnej wartośći.
To doskonale pokazuje że Ronaldo jest z innej planety,a Messi z innej Galaktyki.

0

Wg SkySports Thiago w najbliższych dniach podpisze kontrakt z Barcą.
Oby to była prawda ;)

0

Nie prosiłem o + tylko o link :D

0

Ma ktoś link do skrótu tego meczu z polskim komentarzem?

0

Iniesta,łamie te akcje do środka ii....
1-0 Barcelona obejmuje prowadzenie w 10 minucie,Xavi,Xavi,Xavi

Villa na lewą nogę i 2-0 Pedro Rodriquez

Messi,ajj David Villa 3-0 David Villa 54 minuta

Messi ma ochotę zagrać sam,fantastyczne zagranie Messiego,Villa 4-0 3 minuty po zdobyciu trzeciego gola Barcelona rozbija Real zdobywając 4 bramkę David Villa

Bojan iiiiiii 5-0 5-0 Jeffren Jeffren La Manita!

0

Obecnie Hiszpania gra tak jak Barca w swoich najlepszych latach

0

Miłych wakacji :D

0

Miłych wakacji ;)
VeB ♥

0

Bonucci niczym Sergio Ramos :D

0

Czekam na news pod tytułem: "Porozumienie ws. Thiago"

0

No masz....
A ja myślałem że perły są w moRZu.
Jaki ja głupi

0

Po pierwsze: Abidal jest dużo mniej wart niż Thiago Silva
A po drugie: Jak ma iść na wymianę skoro nie jest już zawodnikiem Barcy?

0

Może Legia go kupi

0

LOL

0

Wszystkiego najlepszego Leo!

0

:)

0

To weź je przyklej ;)
A tal wgl to o co Ci chodzi? :)

0

kto chce aby Thiago Silva przyszedł do Barcelony daje -
Kto nie chce +

0

W pierwszej chwili przeczytałem 'Sergio Aguero"
Moja pierwsza reakcja: WTF?

0

Nad morze to sobie może na wakacje pojechać

0

To jeszcze nie jest pewne,ale wiem że "jusz" odszedł od Ciebie słownik

0


Mascherano to "półśrodek"? Na stoperze pewnymi chwilami grał dużo lepiej niż Pique.Adriano w kilku meczach też zagrał bardzo dobrze,choć oczywiście nie powinien grać na środku.Z Sergio się zgodzę bo na środku defensywy chyba po prostu grać nie umie.

0

mheWSFYZHGCHDS

0

Chociaż jedna dobra wiadomośc

0

Chyba dimissió!

0

Chyba słownik był z wyższej "pułki" i dlatego go nie przeczytałeś

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?