@Rewolucja123 Chodziło mu o to że nie odstąpiliśmy całkowicie od stylu ale jednak już nie polegamy na grze zespołowej tylko na indywidualnych popisach Messiego. Czyli w skrócie: nie jest fatalnie, ale dobrze nie jest.
Laporta: "Guardiola powiedział że Barça wciąż jest wierna swojemu stylowi? Nie zgadzam się z Pepem. Z nim mieliśmy lepsze czasy niż obecnie. To prawda że Barça zachowuje prawie cały swój model, ale obecnie odczuwamy radość z gry tylko gdy Messi strzela gole."
@Homeopata8989 Tak się składa że Bojan rozegrał tylko 1 mecz w reprezentacji :D Albiol też wtedy grał Gratulacje za odgadnięcie bo trochę poszukałem żeby znaleźć takich zawodników żeby maksymalnie utrudnić poszukiwania :P
No to moja kolej. Ciekawe kto będzie taki cwany :D Wątpię żeby komuś się udało. Grał w jednej drużynie z: - Gabriel Milito - Mario Balotelli - Christian Eriksen - Miralem Pjanić - Riccardo Montolivo - Raúl Albiol
@Ibra9PSP Ale przez pierwsze pół roku to grał z lewej strony w 4-4-2. Teraz błąka się po lewej stronie w 4-3-3 to jest ta różnica. Tamto ustawienie po prostu bardziej mu pasowało. Na początku sezonu graliśmy 4-3-3 i Coutinho grał w środku pola no i efekty nie były za dobre więc Valverde zrezygnował z tego.
@fcbarcafan19 Kimmich to ogólnie taki Sergi Roberto bo nominalnie to pomocnik. Ale jest dużo bardziej ofensywny. A co to EV to muszę cię zmartwić ale graliśmy już dokładnie takim ustawieniem za jego kadencji i wyglądało to nieźle.
0
@norbi77 Jakie to żałosne...
0
@kiper09 Racja
0
@Zip Dlaczego "ewidentnie"?
0
@marcin000019 32
0
@Zip Czyli Valverde na przykład w szatni mówi "ej sluchajcie chłopaki wygrajmy mecz ale nie zagrajcie za ofensywnie ani za efektownie ok?"?
3
@Zip ciekawe jakbyśmy grali 4 napastnikami i bardzo ofensywnie i byli 2 w lidze i odpadli z LM szybko to czy taki styl gry byłby tutaj chwalony
1
@Gaucho Szkoda że nie krata, podobno modna ostatnio.
0
@Katalonbar Ja bym to widział w ten sposób https://imgur.com/a/HAKi0xe
za Albę Firpo, za Roberto Dembélé lub Semedo (Wagué jeśli Semedo odejdzie)
2
@nitey
0
@mercurial2000 Ci mocniejsi przeciwnicy to Real, Sevilla, MU czy Atlético?
5
@Katalonbar Obawiam się że byłyby za duże dziury w środku pola
3
@Katalonbar Busquets, de Jong, Arthur to powinien być pierwszy wybór w przyszłym sezonie
5
@Rewolucja123 Dani Daniels
0
@capoN historię usuń
0
@Veb1233 Szach mat hejterzy! Football World Rankings to bardzo prestiżowe wyróżnienie.
8
@Rewolucja123 Chodziło mu o to że nie odstąpiliśmy całkowicie od stylu ale jednak już nie polegamy na grze zespołowej tylko na indywidualnych popisach Messiego.
Czyli w skrócie: nie jest fatalnie, ale dobrze nie jest.
0
@NeroTFP Włoch też najbardziej mi się podoba. Rosja też ma całkiem ładny (agent ruski here).
64
Laporta: "Guardiola powiedział że Barça wciąż jest wierna swojemu stylowi? Nie zgadzam się z Pepem. Z nim mieliśmy lepsze czasy niż obecnie. To prawda że Barça zachowuje prawie cały swój model, ale obecnie odczuwamy radość z gry tylko gdy Messi strzela gole."
1
@COU_11 Neymar?
0
@Junngeas Na początku sezonu rozegrali kilka meczów razem
0
@Esteban_ Żadne kluby się nie łączą z nimi xD
2
@Homeopata8989 Tak się składa że Bojan rozegrał tylko 1 mecz w reprezentacji :D Albiol też wtedy grał
Gratulacje za odgadnięcie bo trochę poszukałem żeby znaleźć takich zawodników żeby maksymalnie utrudnić poszukiwania :P
1
@Homeopata8989 Gratulacje
@michal26 po czasie ale również gratuluję :P
0
@michal26 Szukaj bliżej w naszym barcelońskim środowisku ;)
0
@michal26 @ostrovsky gdzie Fazio grał z Albiolem?
0
No to moja kolej. Ciekawe kto będzie taki cwany :D Wątpię żeby komuś się udało.
Grał w jednej drużynie z:
- Gabriel Milito
- Mario Balotelli
- Christian Eriksen
- Miralem Pjanić
- Riccardo Montolivo
- Raúl Albiol
0
@Ibra9PSP Ale przez pierwsze pół roku to grał z lewej strony w 4-4-2. Teraz błąka się po lewej stronie w 4-3-3 to jest ta różnica. Tamto ustawienie po prostu bardziej mu pasowało. Na początku sezonu graliśmy 4-3-3 i Coutinho grał w środku pola no i efekty nie były za dobre więc Valverde zrezygnował z tego.
2
@Coutinho007 Sergi Roberto
0
@fcbarcafan19 Na przykład https://www.transfermarkt.pl/spielbericht/index/spielbericht/3080820 lub https://www.transfermarkt.pl/spielbericht/index/spielbericht/3079527 po przerwie graliśmy 4-2-3-1 no i jak już wspomniałem wyglądało to bardzo dobrze. To że Valverde nie za często korzysta z takiego ustawienia to już osobna kwestia, niemniej nie boi się ustawić zespolu w ten sposób. No i chyba wie co robi to w końcu on jest trenerem a nie my
0
@fcbarcafan19 Kimmich to ogólnie taki Sergi Roberto bo nominalnie to pomocnik. Ale jest dużo bardziej ofensywny.
A co to EV to muszę cię zmartwić ale graliśmy już dokładnie takim ustawieniem za jego kadencji i wyglądało to nieźle.