22 czerwca 2009, 11:03
0
Robinho to świetny piłkarz, myślę, że pasowałby w Barcelonie. Hm.. Oddajemy Eto'o i bierzemy Robinho i MC dopłaca..
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Robinho to świetny piłkarz, myślę, że pasowałby w Barcelonie. Hm.. Oddajemy Eto'o i bierzemy Robinho i MC dopłaca..
0
Robinho to świetny piłkarz, myślę, że pasowałby w Barcelonie. Hm.. Oddajemy Eto'o i bierzemy Robinho i MC dopłaca..