O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 44
  • Polecenia 0

Komentarze

Nav

0

Panowie, gotowi ?

Nav

0

moj post byl do zuziazla

z tym nizej nie da sie dyskutowac, jak sadze.

Nav

0

Tak, zapewne.

Przy krytyce która spada na niego praktycznie co kilka dni, nie można powiedzieć, że jest słaby psychicznie. A pokazał kiedy? Łzy? Sa setki zawodników którzy płakali po porażce. Przestrzelone karne? Najwiekszym legendom footballu zdarzało się jest marnować.

Nav

0

Skromnoscia to on nigdy nie grzeszyl, jedyna tego zaleta (dla niego oczywiscie, nie dla ludzi ktorzy go nie znosza) jest taka, ze jest silny psychicznie i pewny siebie, co pozwala mu grac na takim poziomie. W Anglii tylko na Old Trafford jest ciepło przyjmowany :D

Nav

0

mowisz, ze final LM byl slaby w jego wykonaniu? ahhh sorry, karnego nie strzelil przeciez.. no tak..

Zobacz wszystkie
Nav

0

Trochę obiektywniej panowie ;)

A ty ungl, zejdz na ziemię. Kaka' pochwalił Messiego, a ty już o transferze mówisz, żenada :D

Nav

0

To on kogoś jeszcze interesuje ?

Nav

0

Panowie, gotowi ?

Nav

0

Ty już wszystko dobrze wiesz w jakiej formie byłby R10...

Nav

0

fffj weź wyjdź i zamknij drzwi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?