1

@MesQueUnClub96

Przygłupy influencery chciały zrobić żarcik a mam nadzieję że świat zza krat będzie,o ile to prawda

0

Hoho piszą że to Baxton wymyślił ten alarm bombowy w samolocie Lotu podobno wraz z Kudemą.

Jakieś filmy latały dziś pod domem boxdela i pełno policji wokół

2

@MesQueUnClub96 w 16 województwach

1

Dzięki Roberto za historycznego gola, którego mogłem zobaczyć na żywo z trybun CN.

Mimo wszystko niech Ci się uklada.

0

@KrwawiaceoczyVEB

Nowa jakość załatwiania transferów

0

Gerard mówi Calma.

1

Ten typ który podał info o Nico, jako pierwszy dał również info że Barca ogarnia Daniego Olmo , dokładnie w czerwcu.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Fake69 myślę że śpią obecnie chociaż z Pedrim to do końca nie jestem pewien

0

@norbi77 fajne rzeczy na noc oglądasz

1

@mekston mentalnych medali myślę że spokojnie najwięcej mamy

0

Curry ze zwodem przed rzutem jak Leo z zejściem na lewą nogę

0

Jeszcze ta Julka na łeb i kończymy te 3 tygodniową farse

0

Właśnie skończyłem słuchać podcast pt. Polskie zbrodnie o małżeństwie,w którym mąż zadźgał żonę z powodu zazdrości na oczach kilkuletniej córki.

Był to chrześniak Grzegorza Lato.

6

@Ironman zadzwoń do rodziców może jakieś dźwignie finansowe odpalą

1

Manchester United skontaktował się z agentem Frenkie'ego de Jonga. Holender nie chce odejść z FC Barcelony. [@Soso9zb]

Zbyt dużo dobrych wiadomości

5

Fermin to już wypalony piłkarz.

9

Piękna asysta bramkarza

0

A no taki Luis Diaz zamiast Nico?

0

Hahaha no to mamy meczycho

2

Jaja jakbyśmy mieli finał mundialu 2.0

1

@NeroTFP1 serio typ wygląda jak jakiś gangus z gomorry

0

No niestety zabrakło sił,pozytywna energia jest, najważniejsze

0

Kubańczyk to już nie ma się za co brać.

1

@Radioactive9705 Telewizja najlepsza, tak kiedyś tłukłem,że aż mi w LG ledy w matrycy poszły od tych pasków informacyjnych

0

@KrwawiaceoczyVEB Fajnie przetłumaczone pakować się na odpoczywać w Bilbao

1

@kuz Na ławkę mogliby go zabrać w sumie, nawet jakby miał nie grać.

COŚ się gotuje moim zdaniem ewidentnie

0

@MesQueUnClub96 na fajne rzeczy patrzysz

1

No niestety wyrażeniem dnia na Bambli

1

Kolejne niestety przed nami?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?