Nazio_87
Dołączył/a: lipiec 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub96
Przygłupy influencery chciały zrobić żarcik a mam nadzieję że świat zza krat będzie,o ile to prawda
0
Hoho piszą że to Baxton wymyślił ten alarm bombowy w samolocie Lotu podobno wraz z Kudemą.
Jakieś filmy latały dziś pod domem boxdela i pełno policji wokół
2
@MesQueUnClub96 w 16 województwach
1
Dzięki Roberto za historycznego gola, którego mogłem zobaczyć na żywo z trybun CN.
Mimo wszystko niech Ci się uklada.
0
@KrwawiaceoczyVEB
Nowa jakość załatwiania transferów
0
Gerard mówi Calma.
1
Ten typ który podał info o Nico, jako pierwszy dał również info że Barca ogarnia Daniego Olmo , dokładnie w czerwcu.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Fake69 myślę że śpią obecnie chociaż z Pedrim to do końca nie jestem pewien
0
@norbi77 fajne rzeczy na noc oglądasz
1
@mekston mentalnych medali myślę że spokojnie najwięcej mamy
0
Curry ze zwodem przed rzutem jak Leo z zejściem na lewą nogę
0
Jeszcze ta Julka na łeb i kończymy te 3 tygodniową farse
0
Właśnie skończyłem słuchać podcast pt. Polskie zbrodnie o małżeństwie,w którym mąż zadźgał żonę z powodu zazdrości na oczach kilkuletniej córki.
Był to chrześniak Grzegorza Lato.
6
@Ironman zadzwoń do rodziców może jakieś dźwignie finansowe odpalą
1
Manchester United skontaktował się z agentem Frenkie'ego de Jonga. Holender nie chce odejść z FC Barcelony. [@Soso9zb]
Zbyt dużo dobrych wiadomości
5
Fermin to już wypalony piłkarz.
9
Piękna asysta bramkarza
0
A no taki Luis Diaz zamiast Nico?
0
Hahaha no to mamy meczycho
2
Jaja jakbyśmy mieli finał mundialu 2.0
1
@NeroTFP1 serio typ wygląda jak jakiś gangus z gomorry
0
No niestety zabrakło sił,pozytywna energia jest, najważniejsze
0
Kubańczyk to już nie ma się za co brać.
1
@Radioactive9705 Telewizja najlepsza, tak kiedyś tłukłem,że aż mi w LG ledy w matrycy poszły od tych pasków informacyjnych
0
@KrwawiaceoczyVEB Fajnie przetłumaczone pakować się na odpoczywać w Bilbao
1
@kuz Na ławkę mogliby go zabrać w sumie, nawet jakby miał nie grać.
COŚ się gotuje moim zdaniem ewidentnie
0
@MesQueUnClub96 na fajne rzeczy patrzysz
1
No niestety wyrażeniem dnia na Bambli
1
Kolejne niestety przed nami?