3

@tristan87 i 7 bramek w sezonie

2

Niech to się skończy 4:0 do przerwy i kimanko

0

Ładnie tam Przemysław Czajka się wkręcił

0

@cichyfx ja mam ten pakiet w abonamencie Canal Plus

0

@Katalończyk 99 myślę że jeszcze tak do 4 przeciągną

0

@cichyfx viaplay total

0

Muchachos chyba grają

0

Jeszcze walczę jednak

3

Kurwa jaki piknik sobie zrobili


Nie no 3:15

Dobranoc państwu, Leo wybacz

0

Mecz się skończy jak zacznę pierwszą kawę ,czyli jakoś po 7:00

3

Chyba nie ma sensu czekać. Zaczną o 5..

4

Halina, zaczynają

1

Opóźnienie już...

0

Kim jest ta dziołcha w okularach w studiu przed finałem?

0

@Bulbazaur17 cukier budzi nie ilość kofeinki dla dzieci

0

@Katalończyk 99 nie no żony budzić ekspresem nie będę hehe

2

Pół litra Pepsi i sen odszedł. Obym jedną połowę chociaż obejrzał, dobrze że wolne jutro

1

@KrwawiaceoczyVEB księżniczka obok króla przecież

3

Haha ten co się wyrwał

2

No i od dziś zaczęło się wypalanie Yamala

3

Pocieszny z ryja ten Giorgio zawsze

0

@Barca_bwo bo to na szczęście jego ostatni turniej

19

Pedri zaraz w tych żartach kontuzji dostaniesz...

1

Zacne trio na trybunach

0

Ale to będzie chodziło w Barcelonie

0

No nareszcie, utrzymać a potem Leo

0

Oni nie mogą zrobić to samo co Holandią..

1

Do widzenia memlaku .Obym cię więcej w tej kadrze nie widział

1

Mój boże jak się tam zderzyli haha

0

Lukaku przy moracie to pan piłkarz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?