0

no właśnie a w meczu z Arsenalem LM to co?? chyba że 4 gole się już nie liczą ;D

0

Messi i Fabregas to najlepszy duet napastnik-pomocnik jaki kiedykolwiek istniał mimo że grają ze sobą dopiero od kilku meczów. Aż strach pomyśleć co się będzie działo jak się jeszcze lepiej zgrają ;DD

0

Messi i Fabregas to jest najlepszy duet napastnik-pomocnik jaki kiedykolwiek istniał mimo że grają ze sobą dopiero od kilku meczów. Aż strach pomyśleć co się będzie działo jak jeszcze lepiej się zgrają ;DD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?