Neymar11Brasil
Dołączył/a: październik 2013
Gdzieś :)
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A gdzie Neymar ?
0
Dobrze mówisz !
0
Dobrze że Neymar dostał żółtą kartkę. Przynajmniej bedzie miał czyste konto na Atletico :)
0
Nie powinno być tej żółtej kartki dla Neymara !
0
Chciałbym być teraz jednym zawodnikiem Cartageny ! Zobaczyłbym Całą Fc Barcelonę ! Szkoda ,że bez Messiego ...
0
Dani Alves przesadził mówiąc ,że Neymar jest lepszy od Cristiano. Może i jest dobry, ale jeszcze nie tak jak CR7. Neymar jest jeszcze bardzo młody i mam nadzieje ,że któregoś dnia dostanie Złotą Piłkę , ale jeszcze nie teraz :)
Drybling ma całkiem niezły ,ale tak jak mówie to jeszcze nie jego czas, ma dopiero 21 lat ! A i tak już wiele osiągnął grając w koszulce Barcelony :)
0
Czemu Neymar Jr nie grał ?
0
Ja bym chciał Luiza... :D
0
ALBA !
0
No właśnie !
0
Mi sie wydaje ,że Neymar nie odnajduje sie na pozycji Messiego ...
0
Sorka za ortografię :)
0
Trzeba przyznać ,że ten rok należy do Ronaldo. strzelił wiele bramek i poprowadził Portugalię na Mundial. To on powinien dostac Złotą Piłkę. Wolałbym jednak żeby Messi czy Iniesta dostali Złotą Piłkę . Neymar w tym roku nie ma szans. Jest jeszcze młody i może jeszcze bardzo wiele osiągnąć w przyszłości . Ale tak jak mówie To Cristiano powinien dostać Złotą Piłkę . Visca el Barca !
0
Niech nasza Barca sciągnie Aguero ! Ps. Jaka brama !
0
Wole Aguero !
0
:((( ALe mamy Neymara i Sancheza i Fabregasa !
0
Jeszcze nie :(
Miejmy nadzieję ,że to nic groźnego :(
0
Z jakiego meczu jest to zdjęcie ? :) No i oczywiście dziękujemy :) Mes que un club.!
0
Neymar !
0
Neymar is the best !
0
mathor weź wyjdź !
0
No Sam jej nie dostaniesz !!!!
0
Liga hiszpańska to inna taktyka , inne granie... Przecież Messiego i Neymara i Alexisa nie posadzą !
0
A gdzie Neymar ?!
0
Neymar i tak jest lepszy !
0
Neymar też !!!! I co zatkało kakao !
0
Przyszedł do dziewczynek ? -.- Dla mnie to najgłupszy piłkarz na świecie !!!!
0
Gerardo Martino wygra jak zawsze :)
0
NEYMAR JR JEST THE BEST !
0
Neymar zapewne będzie miał problemy z Pepe. No a jakże inaczej wiemy ,że neymar troszeczke sie przewraca ale i tak dla mnie to najlepszy piłkarz na swiecie !!!! A więc Barca z pewnością wygra to spotkanie przecież jest najlepsza ! VISCA EL NEYMAR !!!! VISCA EL BARCA !!! :D