0

A gdzie Neymar ?

0

Dobrze mówisz !

0

Dobrze że Neymar dostał żółtą kartkę. Przynajmniej bedzie miał czyste konto na Atletico :)

0

Nie powinno być tej żółtej kartki dla Neymara !

0

Chciałbym być teraz jednym zawodnikiem Cartageny ! Zobaczyłbym Całą Fc Barcelonę ! Szkoda ,że bez Messiego ...

0

Dani Alves przesadził mówiąc ,że Neymar jest lepszy od Cristiano. Może i jest dobry, ale jeszcze nie tak jak CR7. Neymar jest jeszcze bardzo młody i mam nadzieje ,że któregoś dnia dostanie Złotą Piłkę , ale jeszcze nie teraz :)
Drybling ma całkiem niezły ,ale tak jak mówie to jeszcze nie jego czas, ma dopiero 21 lat ! A i tak już wiele osiągnął grając w koszulce Barcelony :)

0

Czemu Neymar Jr nie grał ?

0

Ja bym chciał Luiza... :D

0

ALBA !

0

No właśnie !

0

Mi sie wydaje ,że Neymar nie odnajduje sie na pozycji Messiego ...

0

Sorka za ortografię :)

0

Trzeba przyznać ,że ten rok należy do Ronaldo. strzelił wiele bramek i poprowadził Portugalię na Mundial. To on powinien dostac Złotą Piłkę. Wolałbym jednak żeby Messi czy Iniesta dostali Złotą Piłkę . Neymar w tym roku nie ma szans. Jest jeszcze młody i może jeszcze bardzo wiele osiągnąć w przyszłości . Ale tak jak mówie To Cristiano powinien dostać Złotą Piłkę . Visca el Barca !

0

Niech nasza Barca sciągnie Aguero ! Ps. Jaka brama !

0

Wole Aguero !

0

:((( ALe mamy Neymara i Sancheza i Fabregasa !

0

Jeszcze nie :(
Miejmy nadzieję ,że to nic groźnego :(

0

Z jakiego meczu jest to zdjęcie ? :) No i oczywiście dziękujemy :) Mes que un club.!

0

Neymar !

0

Neymar is the best !

0

mathor weź wyjdź !

0

No Sam jej nie dostaniesz !!!!

0

Liga hiszpańska to inna taktyka , inne granie... Przecież Messiego i Neymara i Alexisa nie posadzą !

0

A gdzie Neymar ?!

0

Neymar i tak jest lepszy !

0

Neymar też !!!! I co zatkało kakao !

0

Przyszedł do dziewczynek ? -.- Dla mnie to najgłupszy piłkarz na świecie !!!!

0

Gerardo Martino wygra jak zawsze :)

0

NEYMAR JR JEST THE BEST !

0

Neymar zapewne będzie miał problemy z Pepe. No a jakże inaczej wiemy ,że neymar troszeczke sie przewraca ale i tak dla mnie to najlepszy piłkarz na swiecie !!!! A więc Barca z pewnością wygra to spotkanie przecież jest najlepsza ! VISCA EL NEYMAR !!!! VISCA EL BARCA !!! :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?