najważniejsza jest teraz liga musimy tak długo wygrywać ,aż real przegra by miec wiecej punktów i co najważniejsze dogonić ,a następnie przegonić atletico
najważniejsza jest teraz liga musimy tak długo wygrywać ,aż real przegra by miec wiecej punktów i co najważniejsze dogonić ,a następnie przegonić atletico
Komentarze
0
najważniejsza jest teraz liga musimy tak długo wygrywać ,aż real przegra by miec wiecej punktów i co najważniejsze dogonić ,a następnie przegonić atletico
0
Trzeba wygrać z Malagą ,bo real będzie pierwszy w tabeli.
0
najważniejsza jest teraz liga musimy tak długo wygrywać ,aż real przegra by miec wiecej punktów i co najważniejsze dogonić ,a następnie przegonić atletico
0
Trzeba wygrać z Malagą ,bo real będzie pierwszy w tabeli.