0

Może i trochę rzeczywiście złagodniał w tym roku

2

Tak, tylko, że chyba trzy żółte kartki Neymara są za kłótnie z arbitrem, a nie jak tego całego Pepe za ostre faule.

0

Chyba ciebie POPROSTU widzę zalety gry

0

Zgadzam się w 100%

0

Świetny występ Neymara!!!
Od razu widać, że potrzebny był mu odpoczynek, dzięki przerwie na mecze reprezentacyjnej poprawił swoją formę i skuteczność. Super wziął na swoje barki ciężar gry Barcelony. Świetnie zastępuje Messiego. To Neymar powinien zdobyć Złotą Piłkę i Pichichi. Koniec ery Messi-Ronaldo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?