Nihas
Dołączył/a: marzec 2019
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
https://fakenews.pl/spoleczenstwo/ambulans-zablokowany-przez-strajk-kobiet-to-fake-news/ któs tu wysyłał taki film ;)
1
@Bartosz85 jak klikniesz jednocześnie bodajże RB+LB to się skipuje cieszynka i powtórka
0
może tak naprawdę Valverde był geniuszem i wykrzesil z tego składu wszystko co się dało?
0
Griez płakał? (15 znaków)
0
@tobiasson92 Egoistą jesteś.
0
@deyna2018 zdecydowanie rdr2, ale piszesz, że grałeś, no to raczej wiedźmin.
0
@Kusco15 Partia libertarianie, partia możemy i nowoczesna :)
0
@kuz wejdź sobie na najpopularniejsze gry rts na gryonline i wybierz co ci się podoba ;)
0
@bartekvisca tak
1
@Ojciec5tkidzieci ale nie każdemu się przytrafi uniknięcie konsekwencji.
0
@macio_944 jakie znaczki
6
Oby Fati wrócił do formy sprzed kontuzji :/
0
@FilozofXD gdzie Biden nazwał Trumpa faszystą?
0
@michal26 To jest fake news kolejny, ona przepisuje karty "prawdziwe" na nowe, bo były źle zaznaczone i komputer by nie zaliczył, chciałbyś żeby twój głos się nie liczył bo zrobiłeś niewyraźny krzyżyk?
0
@reef Griez gra padake? xD
3
@MaTt_BarcaFan Tak żeby się załamał kompletnie xD pomyśl trochę chłopie.
0
@SiSenior posłuchaj całego nagrania bez tego "[..]" w środku.
1
Griez to musi się chyba udać do psychologa, bo widać, że ma jakąś blokadę.
2
@SiSenior ale podajesz fake newsa, Sikorski mówił, że tka będzie za rządów PiSu.
0
@Terabajt nie mówię czy to dobrze, czy źle, że zabili generała, tylko że argument, że nie wywołał żadnej wojny jest słaby bo mógł jak najbardziej do wojny doprowadzić, a nie wiem co ta reszta rzeczy napisała ma do tego o czym ja piszę.
4
Argument ludzi, że Trump nie wywołał wojny to jest jakiś żart chyba, gościu mógł wywołać jedną z największych wojen w ostatnich latach zabijając Irańskiego generała, i miał szczęście, że Iran, który prowadzi bardzo zaawansowany program nuklearny nie zareagował ostrzej niż ostrzelanie rakietami bazy, tak, że nikomu nic się nie stało.
0
@michal26 Nie ma żadnego dowodu na jakieś naruszenia, fałszowanie itp.
0
@Michallublin nie będzie żadnych wyborów powtórzonych xD Pogódźcie się Trump przegrał w uczciwych wyborach.
0
@michal26 nie chodzi o to, że są prawicowi, to jest po prostu złe źródło, bez względu na przynależność.
0
@Michallublin Jest masa fake newsów które nieświadomi ludzie udostępniają mimo iż były dementowane*
0
@Koors Proszę cię nie kompromituj się z tym liczeniem xD
1
@Michallublin Breitbart to najgorsze źródło w Ameryce, to bardziej prawicowa i szurska strona niż u nas jakiś nczas.
5
@VenoM I w USA i w Polsce można głosować na innych xd
0
@konrad1661 ale to jest tylko z dziś rozumiesz? normalnie wszystkich jest prawie tysiąc, jak powiesz, że to mało to nie wiem.
0
@krajana no tak służba zdrowia na wykończeniu, szpitale przepełnione, dziennie umiera kilkaset ludzi na wirusa, brakuje respiratorów, ale testy są fałszywe i jest mniej zakażeń XD