4

1

@Bartosz85 jak klikniesz jednocześnie bodajże RB+LB to się skipuje cieszynka i powtórka

0

może tak naprawdę Valverde był geniuszem i wykrzesil z tego składu wszystko co się dało?

0

Griez płakał? (15 znaków)

0

@tobiasson92 Egoistą jesteś.

0

@deyna2018 zdecydowanie rdr2, ale piszesz, że grałeś, no to raczej wiedźmin.

0

@Kusco15 Partia libertarianie, partia możemy i nowoczesna :)

0

@kuz wejdź sobie na najpopularniejsze gry rts na gryonline i wybierz co ci się podoba ;)

0

1

@Ojciec5tkidzieci ale nie każdemu się przytrafi uniknięcie konsekwencji.

0

@macio_944 jakie znaczki

6

Oby Fati wrócił do formy sprzed kontuzji :/

0

@FilozofXD gdzie Biden nazwał Trumpa faszystą?

0

@michal26 To jest fake news kolejny, ona przepisuje karty "prawdziwe" na nowe, bo były źle zaznaczone i komputer by nie zaliczył, chciałbyś żeby twój głos się nie liczył bo zrobiłeś niewyraźny krzyżyk?

0

@reef Griez gra padake? xD

3

@MaTt_BarcaFan Tak żeby się załamał kompletnie xD pomyśl trochę chłopie.

0

@SiSenior posłuchaj całego nagrania bez tego "[..]" w środku.

1

Griez to musi się chyba udać do psychologa, bo widać, że ma jakąś blokadę.

2

@SiSenior ale podajesz fake newsa, Sikorski mówił, że tka będzie za rządów PiSu.

0

@Terabajt nie mówię czy to dobrze, czy źle, że zabili generała, tylko że argument, że nie wywołał żadnej wojny jest słaby bo mógł jak najbardziej do wojny doprowadzić, a nie wiem co ta reszta rzeczy napisała ma do tego o czym ja piszę.

4

Argument ludzi, że Trump nie wywołał wojny to jest jakiś żart chyba, gościu mógł wywołać jedną z największych wojen w ostatnich latach zabijając Irańskiego generała, i miał szczęście, że Iran, który prowadzi bardzo zaawansowany program nuklearny nie zareagował ostrzej niż ostrzelanie rakietami bazy, tak, że nikomu nic się nie stało.

0

@michal26 Nie ma żadnego dowodu na jakieś naruszenia, fałszowanie itp.

0

@Michallublin nie będzie żadnych wyborów powtórzonych xD Pogódźcie się Trump przegrał w uczciwych wyborach.

0

@michal26 nie chodzi o to, że są prawicowi, to jest po prostu złe źródło, bez względu na przynależność.

0

@Michallublin Jest masa fake newsów które nieświadomi ludzie udostępniają mimo iż były dementowane*

0

@Koors Proszę cię nie kompromituj się z tym liczeniem xD

1

@Michallublin Breitbart to najgorsze źródło w Ameryce, to bardziej prawicowa i szurska strona niż u nas jakiś nczas.

5

@VenoM I w USA i w Polsce można głosować na innych xd

0

@konrad1661 ale to jest tylko z dziś rozumiesz? normalnie wszystkich jest prawie tysiąc, jak powiesz, że to mało to nie wiem.

0

@krajana no tak służba zdrowia na wykończeniu, szpitale przepełnione, dziennie umiera kilkaset ludzi na wirusa, brakuje respiratorów, ale testy są fałszywe i jest mniej zakażeń XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?