0

@Seba_89_ poka jeden filmik. Nie mam tiktoka

0

@Seba_89_ nie widziałem ale nie zazdroszczę...

2

@agaFCB haha! No tak :) Widzę to.

4

@Bulbazaur17 może byśmy sobie padli wszyscy w ramiona, idylliczna wizja :)

8

@Katalończyk 99 myślę, że przyjechało kolejnych 1500.

0

@tristan87 Ronaldo też sobie to od zawsze powtarzał..

4

@agaFCB pewnie skończyłoby się jedna wielka awantura i bijatyka...

1

@Deeespacito to zdrowia!

1

@blakkudium aaa, dziękuję.

1

@blakkudium co to za Libero?

0

@Deeespacito może po lekarstwach coś Cię skręca, o ile się faszerowales w dużych ilościach?

0

Komentarz usunięty

1

@SonBarcaGokuComeBack dla was ruskich to czuć. Nawet jak ciepła woda w kranie poleci

1

@Kgorecki2500 a nic. I tak chodziło o cła a nie niewolnictwo.

3

@Kgorecki2500 flagę skonfederowanych stanów pewnie masz?

0

Komentarz usunięty

0

@FcPortoFan1999 ja ich nienawidzę.

0

@Kgorecki2500 dobrze kosiniak kamysz z profilówki.

1

@FcPortoFan1999 dla każdego jest nadzieja i 2ga szansa.

0

@Kgorecki2500 wydajesz się yntelygengnym gościem, co robisz w tej bandzie? Bez sarkazmu i ironii. Porzuć ich. Proszę.

0

@Kgorecki2500 ale daj spokój. No serio. Nie bijmy się.

3

@Kgorecki2500 konfederacja najpierw niech uporządkuje dla ruskich teke.

0

@sergio5 nawet jakby kazał żreć wymiociny zwierzojeza to i tak będzie lepiej niż za pisu.

0

Komentarz usunięty

0

@skubi99 masz rację, nigdzie nie wychodź. Zimno, mokro i ciemno. Stay safe.

0

@SonBarcaGokuComeBack Jagermeistera chyba.

0

@LM10GOAT z naszym medi sztabem lekko 120 mcy przerwy.

0

@arasz1819 morawiecki trze dupa ze strachu przed tym co nadchodzi, niech se chłop spusci pary z gwizdka.

0

@Michau98 oby nie. Oby nie.

1

@skubi99 o, jest następny niezadowolony :) wyprasuj krótkie spodenki synku i idź bronić kościołów przed gejami.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?