Nonameforlife
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Seba_89_ poka jeden filmik. Nie mam tiktoka
0
@Seba_89_ nie widziałem ale nie zazdroszczę...
2
@agaFCB haha! No tak :) Widzę to.
4
@Bulbazaur17 może byśmy sobie padli wszyscy w ramiona, idylliczna wizja :)
8
@Katalończyk 99 myślę, że przyjechało kolejnych 1500.
0
@tristan87 Ronaldo też sobie to od zawsze powtarzał..
4
@agaFCB pewnie skończyłoby się jedna wielka awantura i bijatyka...
1
@Deeespacito to zdrowia!
1
@blakkudium aaa, dziękuję.
1
@blakkudium co to za Libero?
0
@Deeespacito może po lekarstwach coś Cię skręca, o ile się faszerowales w dużych ilościach?
0
Komentarz usunięty
1
@SonBarcaGokuComeBack dla was ruskich to czuć. Nawet jak ciepła woda w kranie poleci
1
@Kgorecki2500 a nic. I tak chodziło o cła a nie niewolnictwo.
3
@Kgorecki2500 flagę skonfederowanych stanów pewnie masz?
0
Komentarz usunięty
0
@FcPortoFan1999 ja ich nienawidzę.
0
@Kgorecki2500 dobrze kosiniak kamysz z profilówki.
1
@FcPortoFan1999 dla każdego jest nadzieja i 2ga szansa.
0
@Kgorecki2500 wydajesz się yntelygengnym gościem, co robisz w tej bandzie? Bez sarkazmu i ironii. Porzuć ich. Proszę.
0
@Kgorecki2500 ale daj spokój. No serio. Nie bijmy się.
3
@Kgorecki2500 konfederacja najpierw niech uporządkuje dla ruskich teke.
0
@sergio5 nawet jakby kazał żreć wymiociny zwierzojeza to i tak będzie lepiej niż za pisu.
0
Komentarz usunięty
0
@skubi99 masz rację, nigdzie nie wychodź. Zimno, mokro i ciemno. Stay safe.
0
@SonBarcaGokuComeBack Jagermeistera chyba.
0
@LM10GOAT z naszym medi sztabem lekko 120 mcy przerwy.
0
@arasz1819 morawiecki trze dupa ze strachu przed tym co nadchodzi, niech se chłop spusci pary z gwizdka.
0
@Michau98 oby nie. Oby nie.
1
@skubi99 o, jest następny niezadowolony :) wyprasuj krótkie spodenki synku i idź bronić kościołów przed gejami.