7

Chyba straconymi.

2

http://blogfcb.com/wp-content/uploads/2014/10/Barca-4.0.png

Które ustawienie, wybralibyście na GD ?

1

Ja myślę,że jak wogóle zobaczymy go na boisku to będzie sukces.

1

Przed spotkaniem z Barceloną, PSG też miało słaby mecz.. .

14

Po ostatnim występie Pique, to nawet gdyby LE na GD wystawił Mascherano jako obrońcę, nie miałbym pretensji.

1

To co grał wczoraj Masche, to ja nie mam pytań :)

2

Lepiej niż Busi i Pique :D

1

Właśnie. Raz(a może nawet i więcej) była taka sytuacja, gdy Mascherano musiał naprawiać błędy Pique. Po meczu z APOELEM na GD, wystawiłbym Pique, teraz po meczu z Eibarem wystawiłbym Mascherano. Chyba że LE wystawi Argentyńczyka na DP(w co wątpie) więc na stoperze wyląduje Bartra. O Mathieu się nie martwię,zagrał nieco lepiej niż jego „Waka Waka” kolega, lecz też nie wyróżnił się ani niczym świetnym, ani nie skiksował żadnej akcji.
Solidnie, pewnie i jednocześnie bez błysku. Trzyma równą formę.

5

Po jego dwóch zaspaniach i błędach w komunikacji, Eibar miało dwie klarowne, niemalże 150% sytuacje. Co by było gdyby coś takiego, przydarzyło się w meczu z Realem ?

1

Co do dośrodkowań Alvesa w meczu z Eibarem- tylko 5 na 17 jego dośrodkowań nie spotkały się z głowami eibarskich obrońcòw.

19

Ney to geniusz z niemal 100% szansą na ZP w przyszłości.
Jego współpraca z Messim jest imponująca. Skromność, pokora, praca na boisku, ciągły rozwój.
Czego jeszcze od niego wymagać. Mitycznego "zdobywania przestrzeni dryblingiem"?
W większości spotkań jedyna przestrzeń jaka ma Barca przed sobą to przestrzeń sektora za bramka przeciwnika.
Jak się człowiek przyzwyczai że ma w składzie grajka który mija 4 graczy na 2 zwody to może zaciemniać obraz.

A już jak słyszę o przewracaniu się to mnie mdli. Podręcznik fizyki chłopaki i pooglądać wektory.

2

Hehe :) Pomyślałem tak samo :)

2

Wyczyść historię przeglądarki.

3

Nie chodzi o to, że zaczęły liczyć się asysty, tylko o to, że Messi robi dla zespołu więcej niż Ronaldo.

19

Takie mam wrażenie oglądając ostatnie mecze, że w Realu wszyscy grają dla Ronaldo, a w Barcelonie Messi gra dla wszystkich innych.

2

Za czasów Pepa,prymitywne wrzutki na aferę to był akt desperacji, jak w rewanżu z Interem, a dziś to jest plan rozrysowywany w szatni przed pierwszym gwizdkiem, a przynajmniej tak to wygląda.

1

"Samper" :D

5

Jeśli chodzi o zachowanie Daniego przy setce dla Eibaru, dla mnie to jest grzech śmiertelny piłkarza. Możesz nie dać rady, możesz się pomylić, ale nie możesz odpuszczać. Nie w sytuacji, w której nie biegnąc narażasz klub na stratę gola. To jest sabotaż, który powinien wykluczać zawodnika z gry w klubie kalibru Barcelony. Tu się zapieprza, a nie zatrzymuje, jak napastnik wychodzi na sam na sam. Dani w zeszłym sezonie miał parę takich wybryków, w tym wyraźnie się poprawił... do dziś. Solidny ochrzan mu się należy. Największa tragedia jest taka, że nie mamy dla niego alternatywy i najprawdopodobniej będzie trzeba przedłużyć z nim kontrakt o rok.

3

Trzeba docenić jeszcze jedną osobę. A właściwie to "docenić" - tego debila Vitienesa. Kto ku*wa temu ślepakowi pozwala sędziować w La Liga? Przecież ten sędzia jest hańbą dla tej instytucji i jedyne miejsce, z którego powinien sędziować to fotel przed telewizorem.

Nawet nie chce mi się liczyć ilu fauli na naszych zawodnikach nie odgwizdał, a już przebijał sam siebie kiedy po faulu na naszym piłkarzu następował jakiś delikatny kontakt z zawodnikiem Eibaru i gwizdał faul przeciwko nam. KPINA.

2

Ajax dziś straszne męczarnie. Wymęczyli remis z Twente.

4

Dlaczego zawsze redakcja dodaje takie zdjęcia, na których Messi wychodzi z dziwną miną ? :D

2

Jakiż Leo ma ostatnio pech. W ciągu ostatnich dwóch meczów powinien mieć z 7 bramek. :)

1

Bramkarz miał dzisiaj chyba mecz życia.

2

Co teraz robił Pique przy tym rożnym? O.o

2

Sandro > Pedro

4

Czy Luis dalej nie widzi, że Sandro wnosi do gry więcej niż Pedro ?

2

Kiedy patrzy czlowiek na Messiego grającego w tym sezonie, to faktycznie dochodzi się do wniosku i zdaje sobie sprawę, jak bardzo za tym Leo tesknilo sie sezon temu, kiedy naprawde grał fatalnie... ale teraz wraca i wraca naprawdę w wielkim stylu. Uj ze nie strzela tylu goli co dwa czy trzy sezon tymu, ale to co gra akcje i dogrywa, to maestria. Leo wrocił i oczy aż się czlowiekowi same ciesza ;)

1

Wreszcie Messi z dawnych lat :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?