Nie udzielam się na stronie ale teraz nie mogę wytrzymać. Kibic Juve normalnie pisze komentarz bo ma do tego prawo, w komentarzu nie ma żadnych obraźliwych słów pod adresem Barcy, a tu jakieś pretensje? Ludzie, odpadliśmy zasłużenie i tyle. Wypada mu tylko pogratulować. Nie ma wątpliwości, Juventus był lepszą drużyną w dwumeczu. Szkoda Neya bo się starał ale wiele zrobić nie mógł, żelazna obrona Turyńczyków rozbijała wszystko. Pozostaje mieć nadzieję, że w przyszłym sezonie środek pola zostanie odpowiednio wzmocniony, a za sterami Blaugrany stanie ktoś kompetentny, znający się na swoim fachu. W niedzielę Gran Derby, jeśli uda się wygrać z Realem to w lidze wszystko możliwe.
A ja uważam że bardzo bardzo dobrze wyszło że w tym momencie i w takim meczu zremisowaliśmy (nie przegraliśmy ale też nie wygraliśmy u siebie) a nie wygraliśmy. Nie mówię że chciałem remisu ale sądzę, że dobrze podziała to na Pepa i na drużynę.
Po tych ostatnich golleadach i odprawianiu po kolei przeciwników po 3,4,5:0 mogli się poczuć pewnie, kibice się przyzwyczaili do kilku bramek przewagi w każdym meczu a jednak to spotkanie pokazało, że nie jesteśmy drużyną idealną i wygrywającą wszystko i z każdym. A najważniejsze jest to, że nie w rozgrywkach Primera Division ani Champions League a w Copa Del Rey (które są jednak najmniej prestiżowe, chociaż myślę że w rewanżu i tak sobie poradzimy). Taki kopniak jest bardzo przydatny a bardzo dobrze że nie dostaliśmy go w lidze bo Real na to czeka, więc koledzy i koleżanki, nie jest źle, nie ma co się martwić, Visca el Barça! I do przodu w Nowym Roku! Pozdrawiam ;)
Przypomniało mi się jak po rozbiciu Almerii 0:8 Ronaldo z ironią powiedział: "Ciekawe czy nam Barca wbije 8 bramek?", teraz wypadałoby powiedzieć, że niewiele brakowało ;)
A co do meczu, świetna asekuracja w obronie, bardzo na plus zaskoczył mnie Abidal, moim zdaniem świetny mecz, Xavi oczywiście jak przystało na Niego w takim meczu, wielki przywódca, uważam że Busquets też się spisał i widać było jak bardzo starał się Villa, zależało mu żeby pokazać się Cules w tym meczu i najważniejsze to zrobił, a Leo, Leo wiadomo :) pokazał kto jest bardziej kompletnym piłkarzem po tych wszystkich porównaniach z Cristiano.
Nie udzielam się na stronie ale teraz nie mogę wytrzymać. Kibic Juve normalnie pisze komentarz bo ma do tego prawo, w komentarzu nie ma żadnych obraźliwych słów pod adresem Barcy, a tu jakieś pretensje? Ludzie, odpadliśmy zasłużenie i tyle. Wypada mu tylko pogratulować. Nie ma wątpliwości, Juventus był lepszą drużyną w dwumeczu. Szkoda Neya bo się starał ale wiele zrobić nie mógł, żelazna obrona Turyńczyków rozbijała wszystko. Pozostaje mieć nadzieję, że w przyszłym sezonie środek pola zostanie odpowiednio wzmocniony, a za sterami Blaugrany stanie ktoś kompetentny, znający się na swoim fachu. W niedzielę Gran Derby, jeśli uda się wygrać z Realem to w lidze wszystko możliwe.
A ja uważam że bardzo bardzo dobrze wyszło że w tym momencie i w takim meczu zremisowaliśmy (nie przegraliśmy ale też nie wygraliśmy u siebie) a nie wygraliśmy. Nie mówię że chciałem remisu ale sądzę, że dobrze podziała to na Pepa i na drużynę.
Po tych ostatnich golleadach i odprawianiu po kolei przeciwników po 3,4,5:0 mogli się poczuć pewnie, kibice się przyzwyczaili do kilku bramek przewagi w każdym meczu a jednak to spotkanie pokazało, że nie jesteśmy drużyną idealną i wygrywającą wszystko i z każdym. A najważniejsze jest to, że nie w rozgrywkach Primera Division ani Champions League a w Copa Del Rey (które są jednak najmniej prestiżowe, chociaż myślę że w rewanżu i tak sobie poradzimy). Taki kopniak jest bardzo przydatny a bardzo dobrze że nie dostaliśmy go w lidze bo Real na to czeka, więc koledzy i koleżanki, nie jest źle, nie ma co się martwić, Visca el Barça! I do przodu w Nowym Roku! Pozdrawiam ;)
Przypomniało mi się jak po rozbiciu Almerii 0:8 Ronaldo z ironią powiedział: "Ciekawe czy nam Barca wbije 8 bramek?", teraz wypadałoby powiedzieć, że niewiele brakowało ;)
A co do meczu, świetna asekuracja w obronie, bardzo na plus zaskoczył mnie Abidal, moim zdaniem świetny mecz, Xavi oczywiście jak przystało na Niego w takim meczu, wielki przywódca, uważam że Busquets też się spisał i widać było jak bardzo starał się Villa, zależało mu żeby pokazać się Cules w tym meczu i najważniejsze to zrobił, a Leo, Leo wiadomo :) pokazał kto jest bardziej kompletnym piłkarzem po tych wszystkich porównaniach z Cristiano.
Komentarze
4
Nie udzielam się na stronie ale teraz nie mogę wytrzymać. Kibic Juve normalnie pisze komentarz bo ma do tego prawo, w komentarzu nie ma żadnych obraźliwych słów pod adresem Barcy, a tu jakieś pretensje? Ludzie, odpadliśmy zasłużenie i tyle. Wypada mu tylko pogratulować. Nie ma wątpliwości, Juventus był lepszą drużyną w dwumeczu. Szkoda Neya bo się starał ale wiele zrobić nie mógł, żelazna obrona Turyńczyków rozbijała wszystko. Pozostaje mieć nadzieję, że w przyszłym sezonie środek pola zostanie odpowiednio wzmocniony, a za sterami Blaugrany stanie ktoś kompetentny, znający się na swoim fachu. W niedzielę Gran Derby, jeśli uda się wygrać z Realem to w lidze wszystko możliwe.
Visca El Barca!!!
0
A ja uważam że bardzo bardzo dobrze wyszło że w tym momencie i w takim meczu zremisowaliśmy (nie przegraliśmy ale też nie wygraliśmy u siebie) a nie wygraliśmy. Nie mówię że chciałem remisu ale sądzę, że dobrze podziała to na Pepa i na drużynę.
Po tych ostatnich golleadach i odprawianiu po kolei przeciwników po 3,4,5:0 mogli się poczuć pewnie, kibice się przyzwyczaili do kilku bramek przewagi w każdym meczu a jednak to spotkanie pokazało, że nie jesteśmy drużyną idealną i wygrywającą wszystko i z każdym. A najważniejsze jest to, że nie w rozgrywkach Primera Division ani Champions League a w Copa Del Rey (które są jednak najmniej prestiżowe, chociaż myślę że w rewanżu i tak sobie poradzimy). Taki kopniak jest bardzo przydatny a bardzo dobrze że nie dostaliśmy go w lidze bo Real na to czeka, więc koledzy i koleżanki, nie jest źle, nie ma co się martwić, Visca el Barça! I do przodu w Nowym Roku! Pozdrawiam ;)
0
Przypomniało mi się jak po rozbiciu Almerii 0:8 Ronaldo z ironią powiedział: "Ciekawe czy nam Barca wbije 8 bramek?", teraz wypadałoby powiedzieć, że niewiele brakowało ;)
A co do meczu, świetna asekuracja w obronie, bardzo na plus zaskoczył mnie Abidal, moim zdaniem świetny mecz, Xavi oczywiście jak przystało na Niego w takim meczu, wielki przywódca, uważam że Busquets też się spisał i widać było jak bardzo starał się Villa, zależało mu żeby pokazać się Cules w tym meczu i najważniejsze to zrobił, a Leo, Leo wiadomo :) pokazał kto jest bardziej kompletnym piłkarzem po tych wszystkich porównaniach z Cristiano.
Dziękuje za ten WIELKI wieczór !!!
VeB !!!
0
Podanie Thiago, palce lizać, ala-Xavi ;)
Chłopak naprawdę ma papiery na granie. Oby tak dalej.
4
Nie udzielam się na stronie ale teraz nie mogę wytrzymać. Kibic Juve normalnie pisze komentarz bo ma do tego prawo, w komentarzu nie ma żadnych obraźliwych słów pod adresem Barcy, a tu jakieś pretensje? Ludzie, odpadliśmy zasłużenie i tyle. Wypada mu tylko pogratulować. Nie ma wątpliwości, Juventus był lepszą drużyną w dwumeczu. Szkoda Neya bo się starał ale wiele zrobić nie mógł, żelazna obrona Turyńczyków rozbijała wszystko. Pozostaje mieć nadzieję, że w przyszłym sezonie środek pola zostanie odpowiednio wzmocniony, a za sterami Blaugrany stanie ktoś kompetentny, znający się na swoim fachu. W niedzielę Gran Derby, jeśli uda się wygrać z Realem to w lidze wszystko możliwe.
Visca El Barca!!!
0
A ja uważam że bardzo bardzo dobrze wyszło że w tym momencie i w takim meczu zremisowaliśmy (nie przegraliśmy ale też nie wygraliśmy u siebie) a nie wygraliśmy. Nie mówię że chciałem remisu ale sądzę, że dobrze podziała to na Pepa i na drużynę.
Po tych ostatnich golleadach i odprawianiu po kolei przeciwników po 3,4,5:0 mogli się poczuć pewnie, kibice się przyzwyczaili do kilku bramek przewagi w każdym meczu a jednak to spotkanie pokazało, że nie jesteśmy drużyną idealną i wygrywającą wszystko i z każdym. A najważniejsze jest to, że nie w rozgrywkach Primera Division ani Champions League a w Copa Del Rey (które są jednak najmniej prestiżowe, chociaż myślę że w rewanżu i tak sobie poradzimy). Taki kopniak jest bardzo przydatny a bardzo dobrze że nie dostaliśmy go w lidze bo Real na to czeka, więc koledzy i koleżanki, nie jest źle, nie ma co się martwić, Visca el Barça! I do przodu w Nowym Roku! Pozdrawiam ;)
0
Podanie Thiago, palce lizać, ala-Xavi ;)
Chłopak naprawdę ma papiery na granie. Oby tak dalej.
0
Przypomniało mi się jak po rozbiciu Almerii 0:8 Ronaldo z ironią powiedział: "Ciekawe czy nam Barca wbije 8 bramek?", teraz wypadałoby powiedzieć, że niewiele brakowało ;)
A co do meczu, świetna asekuracja w obronie, bardzo na plus zaskoczył mnie Abidal, moim zdaniem świetny mecz, Xavi oczywiście jak przystało na Niego w takim meczu, wielki przywódca, uważam że Busquets też się spisał i widać było jak bardzo starał się Villa, zależało mu żeby pokazać się Cules w tym meczu i najważniejsze to zrobił, a Leo, Leo wiadomo :) pokazał kto jest bardziej kompletnym piłkarzem po tych wszystkich porównaniach z Cristiano.
Dziękuje za ten WIELKI wieczór !!!
VeB !!!