0

droga do półfinału i nawet do finału wszytko zależy od arsenalu wam powiem

0

możemy i wrócimy ;)

1

na rewanż będzie? oby

2

jezu ludzie to nie robot może nie trafić

0

e ale on w tych rozgrywkach nawet nie gra to co on chce tym osiągnąć?

1

w takiej sytuacji jakim prawem ręcznie rysują centymetrowego spalonego

18

mecz taki że barca powinna wygrać z 4-2 ale co zrobisz liderzy dalej w pradze trzeba wygrać i iść dalej jeden mecz nic nie zmieni na cały sezon

23

w imieniu całego zgrupowania fanów barcelony chciałem podziękować alvaro za tak piękny wieczór.

0

Dobra płacz dalej jak przegrasz lige też tak powiesz

9

czy najtrudniejszy czy naiłatwiejszy trzeba wygrać,może sie okazać że będą łatwiejsi od tych z którymi graliśmy w 1 rundzie

19

każdy się zgadza. Raphinha.

1

I GDZIE TE 5 PUNKTÓW PRZEWAGI?

5

Yamal na 10? jak pewien argentyńczyk

6

szkoda de jonga napewno by się nam przydał ale z pedrim to dużej straty nie będzie casado też się wpasuje

0

Przed nami łatwe mecze komplet punktów zdobywamy i mamy top 8

4

JESTEŚMY URATOWANI

36

Wyobrażcie sobie że sciągamy go na pół roku i w el clasico strzela gola na wage zwycięstwa

0

Da się odwołać ?

0

czyżby wreszcie endrick dostał minuty?

0

a teraz "a jednak nam powiedział że mu nic nie jest"

5

Pedri 11 dziękuje dowidzenia

11

to jest żart lewy 17 a vini 16 poje....

0

17 miejsce lewy.

18

I play this game before

10

plotkom część dalsza

8

w odpowiedzi 10 mln za palmera

0

które oceny są prawdziwe ? bo wczoraj było że rapha 90 pedri 90 hakimi 88 np

23

wrócił uśmieszek to wróciła i La Remontada

0

@comtedurgell a jeśli tak to git

0

ale jakby było 60 minut to jeszcze mniej czasu efektywnego by było moim zdaniem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?