Norbiidolyamal
Dołączył/a: maj 2025
Tarnów
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
droga do półfinału i nawet do finału wszytko zależy od arsenalu wam powiem
0
możemy i wrócimy ;)
1
na rewanż będzie? oby
2
jezu ludzie to nie robot może nie trafić
0
e ale on w tych rozgrywkach nawet nie gra to co on chce tym osiągnąć?
1
w takiej sytuacji jakim prawem ręcznie rysują centymetrowego spalonego
18
mecz taki że barca powinna wygrać z 4-2 ale co zrobisz liderzy dalej w pradze trzeba wygrać i iść dalej jeden mecz nic nie zmieni na cały sezon
23
w imieniu całego zgrupowania fanów barcelony chciałem podziękować alvaro za tak piękny wieczór.
0
Dobra płacz dalej jak przegrasz lige też tak powiesz
9
czy najtrudniejszy czy naiłatwiejszy trzeba wygrać,może sie okazać że będą łatwiejsi od tych z którymi graliśmy w 1 rundzie
19
każdy się zgadza. Raphinha.
1
I GDZIE TE 5 PUNKTÓW PRZEWAGI?
5
Yamal na 10? jak pewien argentyńczyk
6
szkoda de jonga napewno by się nam przydał ale z pedrim to dużej straty nie będzie casado też się wpasuje
0
Przed nami łatwe mecze komplet punktów zdobywamy i mamy top 8
4
JESTEŚMY URATOWANI
36
Wyobrażcie sobie że sciągamy go na pół roku i w el clasico strzela gola na wage zwycięstwa
0
Da się odwołać ?
0
czyżby wreszcie endrick dostał minuty?
0
a teraz "a jednak nam powiedział że mu nic nie jest"
5
Pedri 11 dziękuje dowidzenia
11
to jest żart lewy 17 a vini 16 poje....
0
17 miejsce lewy.
18
I play this game before
10
plotkom część dalsza
8
w odpowiedzi 10 mln za palmera
0
które oceny są prawdziwe ? bo wczoraj było że rapha 90 pedri 90 hakimi 88 np
23
wrócił uśmieszek to wróciła i La Remontada
0
@comtedurgell a jeśli tak to git
0
ale jakby było 60 minut to jeszcze mniej czasu efektywnego by było moim zdaniem