0

@Janiama Byłeś 4ty w kategorii puchar sołtysa XD Brawo :P

1

@kkbarca Albo dobre sprzedanie go ;)

7

@bartekvisca Bo mamy za mały % zaszczepienia ludności, żeby zmniejszyć liczby. mamy 38mln ludzi. powiedzmy 10 mln przyjęło 3 dawki 10 2 dawki
to mamy 20 mln na 38 zaszczepionych czyli ok 52%
ale szczepień wykonano aż 50mln

0

@sonek po rozegraniu 50%spotkań (liczac chyba wszystkie mecze oficjalne Atleti w lm ll i pk) opcja wykupu zamienia sie w obowiązek
Atleti zagrało 22 mecze w tym sezonie

0

Coraz bliżej 40 baniek za Griezemana bo juz ma 18 spotkań zagrane w Atleti. Szkoda, że kontuzje teraz złapał

0

@szkutnik91 To jak 9tka tej zimy i po 6 msc ląduje na ławce na zmiennika Hallanda ? XD

0

@Mario96w A to w takie głupoty sie nie zagłębiam .... XDDDDD

0

@GeraltzKatalonii Perez musi wyprzedzić Norisa najpierw, a i tak pewnie obydwaj są wolniejsi na softach niż Ham na midach

0

@Piernik Pytanie, czy Max aż tak bardzo mu ucieknie na tych Softach. Niech mu ucieknie na 10 sek to mając 1 stop wiecej niż Lewis i tak traci. Musiałby tam odprawić Hamiltona na jakieś 15-20 sek i wtedy gonic i tak na softach na koniec Hardy Anglika

1

@FcBforever221 Hamilton ma tytuł wiec Sir Hamilton jest ok. Sir verstappen wiem ze to odp do innego posta, ale taka troche śmieszna XD

0

@HighestInTheRoom Czemu Sir max verstappen ? Rozumiem odpowiedź tam do poprzedniego posta, ale Hamilton ma tytuł od królowej, więc nazywanie go Sir Hamilton jest poprawne ;)

0

@MarioVeB! po co jedzie ? XD

7

@qbuteq Co innego szybkie kółko, co innego wyprzedzać na takim torze

0

@BulaKG Dzięki niej przechodzisz chorobę dużoooo mniej uciążliwie. A wierz mi cieżkiego covida nie chciałbyś mieć

0

@skubi99 Dobrze wiesz w jakim kontekście to powiedzialem... Nie ze maseczka nie daje nic, tylko ze nie jest az taka przeszkoda w funkcjonowaniu, zeby jej nie nosic.

0

@Kamyk37 Ale może grzeczniej, ja Cie tu nie obrażam. Nikt nie powiedzial, ze po szczepieniu jestem nieśmiertelny. Kiedy tak napisalem?

1

@Huck No ja widzialem na zywo 3 osoby z ciezkim covidem. I powiem szczerze balem sie czy dadza rade. Bo bolalo ich nawet przekręcanie sie z boku na bok. Wiec wilka noe wielka pandemia, ale jest. A na koncertach powinni nosic maseczki i jak widac nie potrafia sie dostosowac do tego... Wystarczyłoby sie pilnowac jak przy 1 fali i nie byloby 3 czy 4. Ale ludzie sie nauczyli miec to gdzies

0

@kaamil1910 ludzie maseczek marnych na nosie w autobusie nie moga ubrac, czy w galerii gdzie 20 proc moze nosi. Poza tym wiara rasa itd jest na cale zycie, a pandemia jak pokazuje historia trwa 2 do 3 lat i trzeba jakos to wspolpracujac przezyc. A jaka ti wspolpraca jak nawet maski nie ubiera nikt...

0

@Huck Ludzie maja nosic maseczki w komunikacji czy w galerii. Jade na zakupy w takim Krk a tam 20 procent to nosi maseczki. Tylkonjak wchodza do tk maxa bo tam. Ochroniarz sprawdza. To jak takiej rzeczy nie potrafia zrobic, to widać za duzo wolności tez niedobrze... A to tylko kawalek materialu na nosie

1

@kaamil1910 Co innego tolerancja rasowa, religijna czy seksualna a co innego szczepienia w czasie pandemii. Jest jakiegos rodzaju segregacja ludzi, ale z 2ch odrębnych jakby pobudek

2

@skubi99 Ale tak powinno być. Jest pandemia, nie szczepiles die bo nie ma obowiazku, ale jak taka zasadę wprowadzaja to siedzisz w domu liczac sie znkonsekwencjami. W takiej Austrii to jakoś wprowadzaja czy Francji

2

@kaamil1910 to sa 2 rozne sprawy, których nie powinno się łączyć wgl...

3

Jak tak dalej pójdzie to lockdown dla niezaszczepionych bd nieodzowny. Ale to jest pomysł wg mnie dobry. Bo gadanie o szufladkowaniu społeczeństwa to glupota... Jezeli mowimy o tej sprawie. Masz wolna wolę co do szczepienia, ale jak mamy pandemie to jak sie nie szczepiles to siedz w domu. Na zachodzie sie tak nie cackają

0

@A_Gomesinho_21 Jadę do Austrii za tydzień to zobaczymy czy tak źle jest jak to mówią

0

@masq A może się przekonał, że to wcale nie jest interesujące, ale ty tego jeszcze nie wiesz i zaraz usuniesz też XD

4

FDJ na sell ? Gdzieś przeczytałem, że w związku z brakami hajsu i na innych pozycjach, oraz perspektywą gaviego nico pedriego w pomocy holender może być na sprzedaż. Bo to 1na opcja na ładną kasę

Ja jestem przeciwny, choć widzę w tym potencjał finansowy, a to nam potrzebne.

0

@VirtuoZ To samo maxowi. Hamilton ma umiejętności nie mniejsze od maxa przecież...

1

@PIWOSZ89 A potem się obudzisz :P

7

@PIWOSZ89 Chyba Portugalczykami ;) Lepiej mieć Serbię w barażach jak Portugalczyków XD Myślenie anty Portugalia pogarsza naszą syt w barażach ;)

0

@Rust_Cohle na WFH szkoda było brać urlopu nawet :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?