Norson420
Dołączył/a: wrzesień 2025
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jakby to jest chodząca ikona więc nie trzeba odpowiadać:D
0
@Aveiro Zrobiłeś mi koniec dnia :D
0
@Aragorn33 Powiem tak. Wydaje mi się bardziej że sama marka Barcelony i medialność poszczególnych piłkarzy daje tu większy profit niż umiejętności Laporty w pozyskiwaniu środków. Mogę się mylić ale tak mi się wydaje.
0
@Aragorn33 ale jakim kosztem.. Tylko nie wystarczy sam potencjał... Żeby to zagrało to musi być osoba która umie ten potencjał wykorzystać..
0
@Aragorn33 Wlasnie sam odpowiedziałeś... Ale nie powiem bo Bartomeu to Escobara by z długami zostawił.. xD. Mozemy nie lubić Realu ale nie można umniejszać komuś jeśli ktoś robi dobrą robotę. Gdyby Floro źle zarządzał to Real by był bankrutem + nie siedział by długo na fotelu prezesa.
0
@cules100pro O facet, tego to nawet ja bym nie wymyślil XDD
0
@DavidVilla7FCB Zmienia się wraz z zdaniem Joana xd
0
@Aragorn33 Mordo.. jak wybudujemy, zaczniemy mieć profity to wtedy możemy robić jakiekolwiek zestawienie.. Tak szczerze, będąc kibicem Barcelony słyszałeś a jakiś dźwigniach finansowych, jakis cięciach kontraktów, zrzekania się kasy albo splacania zawodnika który już dawno nie gra w klubie..
Chcąc nie chcąc jeśli chodzi o zarządzanie: Perez vs Laporta to jak zderzenie malucha z lokomotywa.
0
@MOLESTA Gorzej jak w te dwa czy trzy sezony wyprzeda wszystkie loze i miejsca parkingowe xd
0
Chłop jest taką maskotką medialną że nie mam pytan xd
0
@Pawlak1992 Masz rację ziomek.. W Realu też są jednostki z którymi trzeba pogadać wychowawczo.. Ale myślę też że młodzian powinien zbastowac i hamować bajere
2
Szkoda gościa.. Brak jego w składzie jest mega widoczny
1
@VincentDrogi Możemy gościa nie lubić bo jego zachowanie jest irytujące ale nie można mu odbierać tego ze po prostu robi robotę.
0
@slayer Tutaj chyba delikatnie byczku odleciałeś xD. Sędziowie w Hiszpanii to stan umysłu i totalna parodia.. To prawda najszczersza akurat.
A raczej nie myślę żeby zaraz pod Real układał bo nwm czy pamiętasz jaki hit odwalił w meczu Valencia Real. To są po prostu debile i tyle.
4
@turhiay Identyczny krzyk był z Yamalem że klasyk pod znakiem zapytania. A dwa dni później czy trzy poszło info że na bank będzie gotowy xD.
0
@xavi890 Trzyma formę:D
1
Szkoda słów.. Nic tylko współczuć i zyczyc szybkiego powrotu do zdrowia.
0
Klasa czy obciach: Robienie z siebie dzbana w wywiadzie i mówienie jakie to wszystko jest nie sprawiedliwe bo mój syn nie wygrał.
Klasa :D