1

Jakby to jest chodząca ikona więc nie trzeba odpowiadać:D

0

@Aveiro Zrobiłeś mi koniec dnia :D

0

@Aragorn33 Powiem tak. Wydaje mi się bardziej że sama marka Barcelony i medialność poszczególnych piłkarzy daje tu większy profit niż umiejętności Laporty w pozyskiwaniu środków. Mogę się mylić ale tak mi się wydaje.

0

@Aragorn33 ale jakim kosztem.. Tylko nie wystarczy sam potencjał... Żeby to zagrało to musi być osoba która umie ten potencjał wykorzystać..

0

@Aragorn33 Wlasnie sam odpowiedziałeś... Ale nie powiem bo Bartomeu to Escobara by z długami zostawił.. xD. Mozemy nie lubić Realu ale nie można umniejszać komuś jeśli ktoś robi dobrą robotę. Gdyby Floro źle zarządzał to Real by był bankrutem + nie siedział by długo na fotelu prezesa.

0

@cules100pro O facet, tego to nawet ja bym nie wymyślil XDD

0

@DavidVilla7FCB Zmienia się wraz z zdaniem Joana xd

0

@Aragorn33 Mordo.. jak wybudujemy, zaczniemy mieć profity to wtedy możemy robić jakiekolwiek zestawienie.. Tak szczerze, będąc kibicem Barcelony słyszałeś a jakiś dźwigniach finansowych, jakis cięciach kontraktów, zrzekania się kasy albo splacania zawodnika który już dawno nie gra w klubie..
Chcąc nie chcąc jeśli chodzi o zarządzanie: Perez vs Laporta to jak zderzenie malucha z lokomotywa.

0

@MOLESTA Gorzej jak w te dwa czy trzy sezony wyprzeda wszystkie loze i miejsca parkingowe xd

0

Chłop jest taką maskotką medialną że nie mam pytan xd

0

@Pawlak1992 Masz rację ziomek.. W Realu też są jednostki z którymi trzeba pogadać wychowawczo.. Ale myślę też że młodzian powinien zbastowac i hamować bajere

2

Szkoda gościa.. Brak jego w składzie jest mega widoczny

1

@VincentDrogi Możemy gościa nie lubić bo jego zachowanie jest irytujące ale nie można mu odbierać tego ze po prostu robi robotę.

0

@slayer Tutaj chyba delikatnie byczku odleciałeś xD. Sędziowie w Hiszpanii to stan umysłu i totalna parodia.. To prawda najszczersza akurat.
A raczej nie myślę żeby zaraz pod Real układał bo nwm czy pamiętasz jaki hit odwalił w meczu Valencia Real. To są po prostu debile i tyle.

4

@turhiay Identyczny krzyk był z Yamalem że klasyk pod znakiem zapytania. A dwa dni później czy trzy poszło info że na bank będzie gotowy xD.

0

@xavi890 Trzyma formę:D

1

Szkoda słów.. Nic tylko współczuć i zyczyc szybkiego powrotu do zdrowia.

0

Klasa czy obciach: Robienie z siebie dzbana w wywiadzie i mówienie jakie to wszystko jest nie sprawiedliwe bo mój syn nie wygrał.
Klasa :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?