0

@Veb1233 tylko potwierdza tezę, że dla obecnych piłkarzy Barcy (nie wszystkich) ważniejsze są pieniądze od dobra klubu

1

@pawelfcb2010 ja tak patrzę to niektórzy już zapomnieli i chcieliby żeby te same nazwiska które tydzień temu były na kompletnym wylocie pozostały w Barcy.

3

Ten komentarz został napisany, w celu przypomnienia, że w piątek 14.08.2020 roku przegraliśmy z Bayernem 8-2.

0

@Ratamahatta ja też zostawiłbym go gdyby zdecydował się obniżyć pensje ale trzeba przyznać najlepsze lata ma za sobą

1

@Ratamahatta chłop zarabia według niektórych mediów 23 mln rocznie i ma siedzieć na ławce ? jeśli dobro klubu jest dla niego najważniejsze to powinien odejść teraz albo obniżyć swoją pensje a nie ciągnąć to dalej...

0

@BarcaInfo ja też go chce a nikt o tym nie wspomina :((

0

@betonito on naszym legendarnym graczom do pięt nie dorasta

0

@Suzu oni biorą Lauataro my Gabriela Jesusa i będzie git

11

Éver Banega kapitalnie żegna się z Sevillą. Po prostu pan piłkarz. Szkoda że odchodzi z LaLiga:(

2

@BarcaInfo potwierdzam :)

0

2

@IronSanHybrid ja go też nie chce i znam kolegę co go też nie chce

0

@Witam i o zdrowie pytam ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@WiernyDoKoncaFCB on chyba tymi myślami w Barcelonie jest już kilka miesięcy...

0

@BarcaInfo skąd oni będą mieli na to pieniądze dopiero ich nie było???

0

@BarcaInfo od porażki z Bayernem nurtuje mnie tylko jedno pytanie związane z nim zostaje czy odchodzi

6

@pele1282 żart ? ma pytanie ile ty meczów jego w życiu widziałeś?

0

@BarcaInfo moim zdaniem można to interpretować tak: albo zostaje na siłę i tworzy swój los na ławce rezerwowych, albo powraca na białym koniu do Ajaxu

3

@qbsonFCBarca ja chciałbym zobaczyć co się działo po meczu z Bayernem

0

@BarcaInfo i bardzo dobrze

0

@BarcaInfo jako człowiekowi wcale musie nie dziwie chce spokoju ale jako kapitan tej drużyny słabe zachowanie

0

@BarcaInfo a mnie to wcale nie dziwi, że Bartomeu podejmuje dycyzje transferowe.

3

@BarcaInfo niech Suarez odejdzie już teraz a do nas za niego van de Beek i obie stronny zadowolone

1

@Bartunek tak walczył że poczułem się jakby mi ktoś dał w pysk

3

@Bartunek walecznoś to on pokazał w meczu z bayernem ;)

0

@BarcaInfo Busi w meczu z Bayernem pokazał że nie jest już klasowym pomocnikiem defensywnym ja pokusiłbym o stwierdzenie ze Busi już nawet nie grałby w topowych klubach la ligi

0

@MESSIah16 głupota i tyle, szczepionka nie powinna być obowiązkowa

0

@kkbarca tutaj pasuje klasyczek typu: "wstawaj zesr*łeś się" bez urazy

5

@Coutinho007 jak to powiedział Bartomeu: "Dziękuję, to Kanadyjczyk"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?