Nostalgiczny_Puyol
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2020
Rzeszów
1 obserwujący
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Veb1233 tylko potwierdza tezę, że dla obecnych piłkarzy Barcy (nie wszystkich) ważniejsze są pieniądze od dobra klubu
1
@pawelfcb2010 ja tak patrzę to niektórzy już zapomnieli i chcieliby żeby te same nazwiska które tydzień temu były na kompletnym wylocie pozostały w Barcy.
3
Ten komentarz został napisany, w celu przypomnienia, że w piątek 14.08.2020 roku przegraliśmy z Bayernem 8-2.
0
@Ratamahatta ja też zostawiłbym go gdyby zdecydował się obniżyć pensje ale trzeba przyznać najlepsze lata ma za sobą
1
@Ratamahatta chłop zarabia według niektórych mediów 23 mln rocznie i ma siedzieć na ławce ? jeśli dobro klubu jest dla niego najważniejsze to powinien odejść teraz albo obniżyć swoją pensje a nie ciągnąć to dalej...
0
@BarcaInfo ja też go chce a nikt o tym nie wspomina :((
0
@betonito on naszym legendarnym graczom do pięt nie dorasta
0
@Suzu oni biorą Lauataro my Gabriela Jesusa i będzie git
11
Éver Banega kapitalnie żegna się z Sevillą. Po prostu pan piłkarz. Szkoda że odchodzi z LaLiga:(
2
@BarcaInfo potwierdzam :)
0
@Pilka_jest_okragla
2
@IronSanHybrid ja go też nie chce i znam kolegę co go też nie chce
0
@Witam i o zdrowie pytam ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@WiernyDoKoncaFCB on chyba tymi myślami w Barcelonie jest już kilka miesięcy...
0
@BarcaInfo skąd oni będą mieli na to pieniądze dopiero ich nie było???
0
@BarcaInfo od porażki z Bayernem nurtuje mnie tylko jedno pytanie związane z nim zostaje czy odchodzi
6
@pele1282 żart ? ma pytanie ile ty meczów jego w życiu widziałeś?
0
@BarcaInfo moim zdaniem można to interpretować tak: albo zostaje na siłę i tworzy swój los na ławce rezerwowych, albo powraca na białym koniu do Ajaxu
3
@qbsonFCBarca ja chciałbym zobaczyć co się działo po meczu z Bayernem
0
@BarcaInfo i bardzo dobrze
0
@BarcaInfo jako człowiekowi wcale musie nie dziwie chce spokoju ale jako kapitan tej drużyny słabe zachowanie
0
@BarcaInfo a mnie to wcale nie dziwi, że Bartomeu podejmuje dycyzje transferowe.
3
@BarcaInfo niech Suarez odejdzie już teraz a do nas za niego van de Beek i obie stronny zadowolone
1
@Bartunek tak walczył że poczułem się jakby mi ktoś dał w pysk
3
@Bartunek walecznoś to on pokazał w meczu z bayernem ;)
0
@BarcaInfo Busi w meczu z Bayernem pokazał że nie jest już klasowym pomocnikiem defensywnym ja pokusiłbym o stwierdzenie ze Busi już nawet nie grałby w topowych klubach la ligi
0
@MESSIah16 głupota i tyle, szczepionka nie powinna być obowiązkowa
0
@kkbarca tutaj pasuje klasyczek typu: "wstawaj zesr*łeś się" bez urazy
5
@Coutinho007 jak to powiedział Bartomeu: "Dziękuję, to Kanadyjczyk"