O sobie

  • Zainteresowania Sport, Informatyka, Motoryzacja
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 2010

Statystyki

  • Dni w serwisie 4393
  • Liczba komentarzy 82
  • Polecenia 166

Komentarze

0

Kupić za 12 sprzedać za więcej, ale to chyba nie w logice Bartka ;)

0

Hah coraz lepiej.. :)

0

Na kogo by Legia nie trafiła to dla nich będzie grupa śmierci :D

6

Dzięki za filmik od razu się humor poprawia ;)

0

Mów co chcesz ale 80 baniek to za dużo przynajmniej jak dla mnie ;)

Zobacz wszystkie

58

Beckham o Messim:
"Gdy mnie minął, poczułem się jak nowicjusz, amator"
"3 najlepszych piłkarzy? Messi, kontuzjowany Messi i Ronaldo"

Haha :D

24

12

Z Abidalem to mi się kojarzy tylko ten moment ;)

9

A ja tam bym chciał żeby polski klub się dostał do fazy grupowej LM i grał Legia/Lech vs Barca 100% bym był na tym meczu ;)

9

Szkoda że tylko Canal+ puszcza La Lige LIVE

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?