9 lutego 2010, 20:57
0
Jak dla mnie to Keita najwyżej 3
25 stycznia 2010, 13:53
Dobrze ze podpisali z nim umowę to najlepszy obrońca prawy na świecie
25 stycznia 2010, 13:51
Ma racje
15 grudnia 2008, 15:04
Albo Inter Mediolan
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Jak dla mnie to Keita najwyżej 3
0
Dobrze ze podpisali z nim umowę to najlepszy obrońca prawy na świecie
0
Ma racje
0
Albo Inter Mediolan
0
Jak dla mnie to Keita najwyżej 3
0
Ma racje
0
Dobrze ze podpisali z nim umowę to najlepszy obrońca prawy na świecie
0
Albo Inter Mediolan