Criss18Barca
Magi to jest taka przyprawa w płynie. Mogli wygrać i tyle, nic się nie stało, że przegrali, chyba każdy chciałby przegrywać raz na 2 miesiące :) To jest piłka nożna, a w niej wszystko jest możliwe :)
Criss18Barca
Magi to jest taka przyprawa w płynie. Mogli wygrać i tyle, nic się nie stało, że przegrali, chyba każdy chciałby przegrywać raz na 2 miesiące :) To jest piłka nożna, a w niej wszystko jest możliwe :)
Gdybyś znał prawo hiszpańskiej piłki to byś wiedział o co chodzi. Więc nie udzielaj się tutaj skoro ich nie znasz. W Angli wWenger może zakontraktować naszych młodzików z cantery podczas gdy my nie możemy nic zrobić, bo są oni za młodzi i nie możemy ich zakontraktować. Więc tak, nadal sądzę, że jest to podkradanie naszych zawodników. Druga sprawa, myślisz, że Cesc by się u nas zmarnował? Bo tak wywnioskowałem z Twojej wypowiedzi... I teraz powiedz mi kto tu nie potrafi debatować, dobranoc.
Komentarze
1
Skoro piszesz o zastąpieniu Busiego przez Masche na DP to chyba w meczowej 11 jest błąd ;)
0
Ney niestety nie zagra :]
0
Można gdzieś to zdjęcie z niusa dostać w wysokiej rozdzielczości? :D
0
heniusss
A wiesz na czym polega taka klauzula? :D Bynajmniej nie oznacza to, że musi ktoś za nich wyłożyć kwotę w niej zawartą.
0
Criss18Barca
Magi to jest taka przyprawa w płynie. Mogli wygrać i tyle, nic się nie stało, że przegrali, chyba każdy chciałby przegrywać raz na 2 miesiące :) To jest piłka nożna, a w niej wszystko jest możliwe :)
1
Skoro piszesz o zastąpieniu Busiego przez Masche na DP to chyba w meczowej 11 jest błąd ;)
0
Co za filmik! Normalnie płakałem jak dziecko oglądając to... Po prostu świetny!!!
0
http://www.youtube.com/user/Novy93
Bramki oraz ciekawsze sytuacje z meczu już na moim kanale!
0
Criss18Barca
Magi to jest taka przyprawa w płynie. Mogli wygrać i tyle, nic się nie stało, że przegrali, chyba każdy chciałby przegrywać raz na 2 miesiące :) To jest piłka nożna, a w niej wszystko jest możliwe :)
0
soy17
Gdybyś znał prawo hiszpańskiej piłki to byś wiedział o co chodzi. Więc nie udzielaj się tutaj skoro ich nie znasz. W Angli wWenger może zakontraktować naszych młodzików z cantery podczas gdy my nie możemy nic zrobić, bo są oni za młodzi i nie możemy ich zakontraktować. Więc tak, nadal sądzę, że jest to podkradanie naszych zawodników. Druga sprawa, myślisz, że Cesc by się u nas zmarnował? Bo tak wywnioskowałem z Twojej wypowiedzi... I teraz powiedz mi kto tu nie potrafi debatować, dobranoc.