O sobie

  • Zainteresowania Informatyka, Piłka Nożna
  • Ulubiony zawodnik Raul Gonzalez
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od Sezonu 03/04

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 15
  • Polecenia 1

Komentarze

1

Skoro piszesz o zastąpieniu Busiego przez Masche na DP to chyba w meczowej 11 jest błąd ;)

0

Ney niestety nie zagra :]

0

Można gdzieś to zdjęcie z niusa dostać w wysokiej rozdzielczości? :D

0

heniusss

A wiesz na czym polega taka klauzula? :D Bynajmniej nie oznacza to, że musi ktoś za nich wyłożyć kwotę w niej zawartą.

0

Criss18Barca
Magi to jest taka przyprawa w płynie. Mogli wygrać i tyle, nic się nie stało, że przegrali, chyba każdy chciałby przegrywać raz na 2 miesiące :) To jest piłka nożna, a w niej wszystko jest możliwe :)

Zobacz wszystkie

1

Skoro piszesz o zastąpieniu Busiego przez Masche na DP to chyba w meczowej 11 jest błąd ;)

0

Co za filmik! Normalnie płakałem jak dziecko oglądając to... Po prostu świetny!!!

0

http://www.youtube.com/user/Novy93

Bramki oraz ciekawsze sytuacje z meczu już na moim kanale!

0

Criss18Barca
Magi to jest taka przyprawa w płynie. Mogli wygrać i tyle, nic się nie stało, że przegrali, chyba każdy chciałby przegrywać raz na 2 miesiące :) To jest piłka nożna, a w niej wszystko jest możliwe :)

0

soy17

Gdybyś znał prawo hiszpańskiej piłki to byś wiedział o co chodzi. Więc nie udzielaj się tutaj skoro ich nie znasz. W Angli wWenger może zakontraktować naszych młodzików z cantery podczas gdy my nie możemy nic zrobić, bo są oni za młodzi i nie możemy ich zakontraktować. Więc tak, nadal sądzę, że jest to podkradanie naszych zawodników. Druga sprawa, myślisz, że Cesc by się u nas zmarnował? Bo tak wywnioskowałem z Twojej wypowiedzi... I teraz powiedz mi kto tu nie potrafi debatować, dobranoc.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?