Nykus 10
Dołączył/a: sierpień 2013
Smarżowa
0 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przestańcie bluźnić!!!!
Jeżeli jesteście kibicami Barcelony nie wolno Wam tak mówić!!!
Na świecie nie ma drugiej takiej drużyny jakiej my kibicujemy to nie tylko styl gry, to styl zachowania się w każdej sytuacji, TO STYL BYCIA!!! Ktoś kto tak nie myśli NIE JEST KIBICEM BARCY!
Zrozumcie, że na mecze z Nami każdy szykuje się jak na FINAŁ a co 3 dni wygrywać finałów się nie da!
Barca na zawsze w moim sercu!
Forca BARCA!
0
W cale nie było tak źle, trzeba tylko dostrzec z jakim rywalem mieliśmy do czynienia to już nie to AT co kiedyś i trzeba się z tym pogodzić. Według mnie jak na takiego rywala to zagraliśmy niezły mecz a kiedy mieliśmy dłużej piłkę to akcje powstawały, brakło trochę szczęścia i zimnej krwi w kluczowych momentach a bylibyśmy samodzielnym liderem.