To po prostu była porażka. Tak ograni przez Real, Neymar nic nie pokazuj a Messi tylko z dobitek i z daleka. Zero rozegrania, przez to mamy 2 miejsce w tabeli. W letnich transferach chcę ''Ter Stegena, Kompanego, Reus'a i Aguero
To po prostu była porażka. Tak ograni przez Real, Neymar nic nie pokazuj a Messi tylko z dobitek i z daleka. Zero rozegrania, przez to mamy 2 miejsce w tabeli. W letnich transferach chcę ''Ter Stegena, Kompanego, Reus'a i Aguero
Komentarze
0
Dumni po porażce wierni po zwycięstwie...
0
wiessa el barsa
0
To po prostu była porażka. Tak ograni przez Real, Neymar nic nie pokazuj a Messi tylko z dobitek i z daleka. Zero rozegrania, przez to mamy 2 miejsce w tabeli. W letnich transferach chcę ''Ter Stegena, Kompanego, Reus'a i Aguero
0
To po prostu była porażka. Tak ograni przez Real, Neymar nic nie pokazuj a Messi tylko z dobitek i z daleka. Zero rozegrania, przez to mamy 2 miejsce w tabeli. W letnich transferach chcę ''Ter Stegena, Kompanego, Reus'a i Aguero
0
wiessa el barsa
0
Dumni po porażce wierni po zwycięstwie...