O sobie

  • Zainteresowania Orlik i Jacek Skiba
  • Ulubiony zawodnik Ronaldo da Lima
  • Ulubione zespoły Barcelona B
  • Barcelonie kibicuję od 28 luty 2014

Statystyki

  • Dni w serwisie 4505
  • Liczba komentarzy 3
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Dumni po porażce wierni po zwycięstwie...

0

wiessa el barsa

0

To po prostu była porażka. Tak ograni przez Real, Neymar nic nie pokazuj a Messi tylko z dobitek i z daleka. Zero rozegrania, przez to mamy 2 miejsce w tabeli. W letnich transferach chcę ''Ter Stegena, Kompanego, Reus'a i Aguero

Zobacz wszystkie

0

To po prostu była porażka. Tak ograni przez Real, Neymar nic nie pokazuj a Messi tylko z dobitek i z daleka. Zero rozegrania, przez to mamy 2 miejsce w tabeli. W letnich transferach chcę ''Ter Stegena, Kompanego, Reus'a i Aguero

0

wiessa el barsa

0

Dumni po porażce wierni po zwycięstwie...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?