Obiektywnie_o_Barcelonie
Dołączył/a: styczeń 2013
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Legia,MESSIah, MadridistaForever
Weźcie przestańcie się sprzeczać, nie zaśmiecajcie forum. Jak chcecie dyskutować to macie "wiadomości".
0
Cesc 20 minuta (asysta Alexis)
Alexis 22 minuta (asysta Cesc)
Cesc 35 minuta (asysta Alexis)
Alexis 37 minuta (asysta Cesc)
Alexis strzelał 2 minuty po Fabsie :D
0
Skład MD lepszy
0
Jak Messi piłke dla Tello wystawił...
Jakby Cristian walił z pierwszej piłki, to Messi miałby asyste.
Alves ZM
0
Asia678X
Ty chyba żartujesz, albo inny mecz oglądalaś. Leo jako jedyny próbował przyśpieszać te akcje, próbował rajdów itd. A gdy oddawał piłkę dla Xaviego od razu on zwalniał kontry... Leo może nie błyszczał ale zaprezentował się najlepiej z lini pomocy(do której często się cofał) i ataku.
0
Leo fajnie na zdj wyszedł :D
0
Od Szpaka cały czas dowiadujemy sie nowych rzeczy o piłce nożnej xD
0
Błagam, zrób taki artykuł o Villi! On się tu marnuje!
0
Alexisa trzeba sprzedać. Sezon fatalny. Nie widzę jakiejkolwiek nadziei na przełamanie. Ok, biega po całym boisku, ale szkoda że to się nie przekłada na jego asysty i bramki.
IceMan
Świetny artykuł ale z tą siatkówką to nienajlepszy przykład :|
0
Joseph_Guardiola
Dużo
0
W każdym meczu Messiemu świecą tym zielonym śmieciem po oczach.
0
Nie rozumiem czemu ktoś dał minusa dla robertocarlos...Przeciez powiedział prawdę
0
Messi miałby jeszcze lepsze statystki gdyby w pierwszej drużynie grałby od 20 roku. Wtedy miałby średnią 1,5 na mecz albo większą ;D
0
Nie narzekajmy, bo wygraliśmy...
0
Nie rozumiem tych co glosuja na Alexisa jako najlepszego zawodnika meczu
0
alianta2
Zgadzam się. Wierzenie że Alexis odzyska forme której nigdy nie miał jest głupie.
0
orłoś
37
Rok temu na tym etapie miał 35
0
lub Sakho
0
Tom30
Jaki Aguero i Neymar?!
W tym okienku tylko bramkarz; Ter Stegen/De Gea
i obrońca: Hummels
0
OCENY cz.2
A.Sanchez-3
Totalne dno w wykonaniu Chilijczyka. Kilka doskonałych piłek od Messiego marnował raz za razem. Nie podejmował jakichś ryzykownych prób podań. Niezbyt widoczny i niedokładny. Wydaje mi się że wystraszył się obrońców Granady. Oprócz tego przegrywał pojedynki biegowe z obrońcami. Roura mógł go zdjąć od razu po przerwie.
Messi-10
Perfekcyjny występ Argentyńczyka. Można powiedzieć że uratował nas od porażki. Dobrze poszedł za strzałem Cesca i umieścił piłkę w siatce. Ładny strzał z rzutu wolnego zakończony bramką numer 301. Rozprowadzał piłki na skrzydła. Dyrygował grą. Można powiedzieć jak prawdziwy playmaker najwyższejświatowej klasy. Niesamowite jest że Argentyńczyk zaczyna akcję i jeszcze ją kończy. Leo zaliczył by asystę przy golu Cesca. Gol nie został uznany gdyż według liniowego Argentyńczyk był na spalonym którego nie było. Nad występem Lionela można się jeszcze dalej rozpisywać ale nie ma takiej potrzeby. Mecz ideał. Prawdziwy crack.
Pedro-6
Kilka niezłych płaskich wrzutek. Druga połowa znacznie lepsza od pierwszej. Ciężko powiedzieć czy jego gol powinien zostać uznany. Trudno opisać występ Hiszpana, jednak myślę że Rodrigeza stać na wiele więcej.
Alba-7
Jego wejście nie dało zbyt wiele. Jednak był pewniejszy w obronie od Adriano. Radził sobie z szybkim Ighalo.
C.Tello-6,5
Niezbyt widoczny jednak stważał zagrożenie. Po podaniu od Andresa powinien strzelić bramkę.
Iniesta-6,5
Nie zabłysną niczym oprócz podaniem do Tello. Wymieniał piłkę z partnerami na małej przestrzeni. Pod koniec meczu w doliczonym czasie uderzył w boczną siatkę. Przeciętny występ Andresa.
0
OCENY cz.1
Valdes-6,5
Całkiem niezły mecz w wykonaniu Victora. Wybronił dwa niebezpieczne strzały głową. Przy pierwszej bramce nie miał nic do powiedzenia.
Alves-6
Kilka wymian z Messim, a jego podanie w doliczonym czasie-palce lizać. Jego wrzutki były dziś za mało precyzyjne. Niestety Daniemu brakowało pomysłowości. Oprócz tego przegrywał pojedynki sam na sam z obrońcami. Granady. Brazylijczyk ma nam do zaoferowania o wile więcej.
Pique-7
Dobry mecz w wykonaniu Hiszpana. Kilkakrotnie ratował zespół, wygrywając pojedynki główkowe w polu karnym. Czyścił prawie wszystko co się dało. Gerrardowi nie można dziś nic zarzucić.
Mascherano-6,5
Jego gra zostawiało sporo do życzenia. Mało piłek granych za lnię obrony przeciwnika. Kilka razy dał się minąć. Na plus zaliczamy kilka wygranych starć bark w bark i wygrywanie pojedynków sam na sam z napastnikami drużyny z Adaluzji.
Adriano-6
Nie grał zbyt długo. Kilka niecelnych podań na początku. Brakowało dokładności. Oprócz tego Brazylijczyk nie zasłynął niczym szczególnym i przegrywał pojedynki biegowe z Ighalo. Ocena "6" jest największą jaką można dać dla Adriano
Busquets-8
Niewidoczny, ale tak naprawdę odwalił kawał dobrej roboty. W środku boiska czyścił co się dało. Sporo odbiorów. Na niekorzyść zaliczamy kilka fauli.
Thiago-8,5
Takiego Thiago chciałoby się oglądać. Kreatywny i dokładny. Kilka znakomitych zagrań, w szczególności te do Messiego w pierwszej połowie. Rozprowadzał piłki na skrzydła. Dobry, solidny występ Brazylijczyka.
Fabregas-6,5
Niczym nie zabłysnął. Sporo strat. Niezbyt dokładne długie piłki. Największym plusem Hiszpana jest strzał, który dobił Messi. Na niekorzyść wpływa niepotrzebna symulacja w pierwszej połowie. Wyglądał dziś na zdezorientowanego. Najsłabszy z linii pomocy.
0
Iniesta na skrzydło za Pedro
Tello za Alexisa
Song za Cesca
0
Alexis i Pedro do zmiany...
0
* hat-tricka
0
Po 3 pkt. Licze na hat-ticka Leo, bo dawno nie było ;D
0
Samper'
Villa niedawno był w szpitalu, wiec nie ma opcji żeby zagrał od 1 minuty.
0
Fartem wygrali bo Kryśka pomogła. A oni nie oddali ANI JEDNEGO celnego strzału na bramke Realu! Więc o czym on mówi?!
W teorii można każdego pokonać ale w praktyce jest to trudniejsze.
0
Dobry skład, do boju
0
Najlepszym wyjściem jest ściągnięcie Hummelsa do Barcy. Wtedy powinniśmy kupić Ter Stegen'a i obaj by sie dogadali, bo obaj są niemcami.
0
Hahahahahahahhaha
Messi fajnie przy Pique wygląda ;D