OdZawszeNaZawsze
Dołączył/a: grudzień 2014
Krosno
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
nie wiem już co myśleć o tym niby "stereotypie"
0
zbyt wielu kibiców Barcy żyje historią. "Wczoraj odeszło.."
0
oczy krwawią po lekturze Waszych niektórych komentarzy. przykro mi, że musiałam to powiedzieć. #never give up #ForçaBarça!
0
niech on tego kibicom nie robią, proszę.
0
to jest odpowiedź na sankcje xd cięta riposta
0
Armagedon wkrótce albo to jest sposób na owo "lekarstwo" Moyesa na Messiego :D bo można spodziewać się autobusu. no cóż i tak przez chwilę mi wstrzymało akcję serca..
0
"jeśli byśmy..." po co myśleć co jeśli. może jeszcze jeśli byśmy z ManCity... :d
0
No to pewnie że się potknie :D muehehe ale wygrywać i tak należy :]
0
no! po takiej manicie to można świętować :D skoro to jeszcze nie jest najlepsza wersja Barçy LE to na Wielkanoc.. khy khy :D
1
no cóż nie sposób się nie zgodzić. też uważam, że na ocenianie pracy LE przyjdzie jeszcze czas ale zarząd to jakaś pomyłka. póki co należy grać swoje i patrzeć przyszłość, bo nie tylkon "Dream Team'y" sięgają po trofea i porywają kibiców :]
0
być może masz rację, ale nie wziąłeś pod uwagę, że chodziło też o stawki transferowe :) porównując przecież samą ławkę realu do nas to my biedę klepiemy..
0
on sobie może ;d
nie wątpię, że przejście do białych byłoby łatwiejsze. przy ich stawkach :| ale jak będzie wybierał sercem a nie portfelem to można być dobrej myśli aczkolwiek nic jeszcze nie jest oczywiste. cierpliwości :)
0
fakt, ale dobre i to :D
0
"Wczoraj odeszło. Jutro już nadchodzi" ^^ ja wierzę w tą Blaugranę ..#pressing + dokładność = tego potrzeba