Ogon
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Bytom
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Troche nie rozumiem czemu kombinujemy z Toure w obronie, skoro na lewej może zagrać Sylvinho, a Puyol w środku. Jest chyba tylko jedno wytłumaczenie, Guardiola już postanowił, że Toure zagra na środku obrony w finale LM i chce go z tą pozycją oswajać.
0
To, że Abidal nie jest wymarzonym lewym obrońcą dla Barcy wiemy chyba wszyscy, ale te czerwone kartki to naprawde przesada, jeszcze kartka z meczu z Chelsea powiedzmy, że była, ale w niedzielnym meczu to naprawde jakaś paranoja z tą kartką.
0
Faktycznie jeśli chodzi o targowanie się to nie jest najlepiej.Drużyny od których kupujemy zawodników dostają zwykle tyle ile chcą, ale z drugiej strony wiedzą, że jak Barcelona chce zawodnika to raczej i tak go kupi nie bacząc na 3-4 mln.
0
Karnego nie było, co nie zmienia faktu, że Liverpool prezentuje się wyśmienicie, a Torres to klasa sama w sobie.
0
Wszystko fajnie, tylko można by chyba jednak dać Alvesowi-najbardziej eksploatowanemu zawodnikowi w takim meczu odpocząć.
0
Trzeba przyznać, że we wczorajszym meczu bardzo fajnie prezentował się Pique. Widać, że jego forma wzrasta. Środek obrony prezentuje się bardzo fajnie, a jeszcze Milito czeka kontuzjowany. Ale miejmy tylko takie problemy.
0
Valdes,Pique,Marquez,Puyol,Abidal,Sergio B. , Xavi, Gudjohnsen, Iniesta, Eto'o, Messi- skład z oficjalki. Jak dla mnie to duże zaskoczenie . Środek pola niezbyt przekonujący, a czy Alves musi odpoczywać w tak ważnym meczu(chyba, że odniósł jakąś kontuzja w ostatniej chwili o czym mi nie wiadomo)
0
Skład wydaje się naprawde fajny. Tylko mam nadzieje, że gdy wynik będzie już pewny to Pep da odpocząć niektórym zawodnikom. Mam tu na myśli głównie Inieste i Alvesa, którzy grają we wszystkich meczach.
0
schaqal13- tylko wg mnie w ostatnim meczu Puyol pełnił bardziej role trzeciego obrońcy niż lewego skrzydłowego. Wystarczy zobaczyć jak często Dani Alves był na połowie przeciwnika( grał bardzo blisko Messiego), a ile Puyol. Wydaje mi się, że tego ustawienia Pep będzie stosował tylko w wyjątkowych meczach, gdy uzna to za stosowne.