0

Szkoda że Arda gotowy od stycznia ale wydaje się to idealny zawodnik do łatania dziur w ustawieniu spowodowane kontuzją (pomoc-napad), a poza tym może spokojnie grać w I skłądzie na pozycji Iniesty, Rakiticia, gorzej z Sergio ale zawsze lepiej on a Masche na obronę - chyba, że Gerard dobrze się zgra z holendrem to kolejna opcja w destrukcji się pojawia.
Skład jest szeroki, myślę, że w przyszłym roku będziemy dublować jakieś trofeum, nie wiem jakie ale postawię na Champions Ligue.

0

nie pamiętam ile kosztował Arda ale kojarzę, że dość sporo, dlatego gość będzie grał często w pierwszym składzie, nie będzie tylko rezerwowym. Ciekawy ruch, mnie Arda zawsze kojarzył się z impulsywnością, grą fizyczną, ambicją... potrzebujemy tego w drugiej linii w pierwszej gra koleś, który w tym roku będzie chciał zrobić coś wielkiego - Messi.

0

Dziś może jeszcze uździgną presję, Malaga gra nierówno. Ale murowane straty z Valencią i/lub Sevilla właśnie w takiej koleności. Moim zdaniem ONI tego już nie wypuszczą, będzie mistrzostwo...

0

Wierzę w dobry wynik, remis 2:2 a może i zwycięstwo.
Mam wrażenie, że w Sevilli chłopaki chcieli trochę oszczędzać siły właśnie na PSG. Jeśli wyciągną z tego wnioski to sprawią kibicom piękny prezent a Ci powinni odwczięczyć się dopingiem w sobotę. Jak wygrają z Valencią to mistrz jest na wyciągnięcie ręki. Wg mnie ten tydzień będzie decydował gdzie będziemy w maju...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?