Tylko z Ter Stegen'em jest jeden problem. Póki co gra w słabym Mönchengladbach, gdzie cały mecz praktycznie ma co robić. Nie wiadomo natomiast jak będzie sobie radził w Barcelonie gdzie może cały mecz nie mieć nic do roboty, a później z nagle będą potrzebne 2-3 bardzo dobre interwencje.
Tylko z Ter Stegen'em jest jeden problem. Póki co gra w słabym Mönchengladbach, gdzie cały mecz praktycznie ma co robić. Nie wiadomo natomiast jak będzie sobie radził w Barcelonie gdzie może cały mecz nie mieć nic do roboty, a później z nagle będą potrzebne 2-3 bardzo dobre interwencje.
Komentarze
0
Tylko z Ter Stegen'em jest jeden problem. Póki co gra w słabym Mönchengladbach, gdzie cały mecz praktycznie ma co robić. Nie wiadomo natomiast jak będzie sobie radził w Barcelonie gdzie może cały mecz nie mieć nic do roboty, a później z nagle będą potrzebne 2-3 bardzo dobre interwencje.
0
Tylko z Ter Stegen'em jest jeden problem. Póki co gra w słabym Mönchengladbach, gdzie cały mecz praktycznie ma co robić. Nie wiadomo natomiast jak będzie sobie radził w Barcelonie gdzie może cały mecz nie mieć nic do roboty, a później z nagle będą potrzebne 2-3 bardzo dobre interwencje.