0

I znów ku*wa tak jak ponad rok temu gdy grali z Interem

0

Ciekawe czy Mourinho teraz zamknie morde

0

Nie wiem jak mogłem przegapić ten mecz. KU*WA

0

Nie chciał bym Fabregasa w Barcelonie

0

Messi byłby w pierwszym składzie gdyby nie kontuzja.Wiadomo , że każdy kibic barcy chciałby aby wyszedł w pierwszej 11-stce

0

Nie potrzebny nam ten brudas .Ma całkiem inny styl gry i wogule

0

Och szkoda :[

0

Szkoda że nie będzie w naszych szeregach

0

Byla dogrywka czasowa czy nie bo zaczalem ogladac od strzalu messiego w karniakach

0

Zajebiście to zrobił.Cieszą się jak z gola :D

0

debil z tego beniteza .Moim zdaniem maicon jest lepszy od mascherano ale on tez jest dobry

0

Fajnie z jego strony :D

0

Super

Mi to sie podoba

0

po 1.Ta gol który niestety nie został uznany powinien byćuznany po 2.Według mnie sędzia przewalał i to mocno ;/

Ale i tak uważam że Barca ogólnie grała lepiej od interu(ciekawe jak by zagrali jakby jechali do barcy z medionalu autokarem)

0

A tak propo tych czarnysch opasek w realu np guti ma opaske a van den vaart nie ma

0

IIi gooool :D

0

No moim zdaniem też zachował się samolubnie ;/

Ale i tak uważam że jest genialny (chociażby po "rajdzie" którego komentatorzy na nSport HD komentowali w stylu Diego Maradony)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?