0

No, Manchester miał dwa mecze mniej :) A nie podoba mi się ten przepis, że będziemy grać znowu z Bilbao... Powinniśmy dostać automatycznie Superpuchar, bo wygraliśmy Ligę i Puchar, a Athletic nie wygrał nic, to czemu gra o Superpuchar? :/ O Superpuchar Europy modlę się z kolei, żeby nie było tak jak trzy lata temu, ale Szachtar to nie Sevilla :) A Mistrzostwa Świata - wisienka na torcie :) Tego jeszcze nie mamy :)

0

Pedro właśnie dobrze będzie kiedyś grał... Oby dla nas.

0

Szkoda pierwszych dwóch, bo mogliśmy pokonać oba rekordy Realu i do obu tak niewiele brakowało... :(

0

Fabregas, Fabregas... Ma zaletę, że jest Hiszpanem. Do projektu UEFA by pasował. 6+5.

0

Wolałbym już tego Zlatana... I oprócz niego Ribery i dwóch bocznych hiszpańskich obrońców. Może jeszcze Fabregasa... A sprzedać oczywiście Gudjohnsena i Hleba. Co do Bojana, to wolałbym, żeby został...

0

No Cesc dobry jest, ale nam niepotrzebny :) Chyba, że Xavi będzie chciał w przyszłym sezonie trochę mniej pograć, to na niektóre mecze mógłby go zastąpić :) Wolałbym już tego Ibrę, ale to tylko dlatego, że Eto'o jedzie do Afryki.

0

A kiedy będą oceny z tego meczu? :)

0

Hm, ja też bym chciał.

0

Co on robi? Chyba chce mu karierę zniszczyć i wysłać go do Man City... Ribery nie będzie chciał tam przejść i nie przejdzie nigdzie...

0

Ej, a gdzie Iniesta? Powiecie mi może, że Ribery jest od niego lepszy? Pff...

0

'KochamManU' a nawet debilu nie wiesz, że nie mówi się 'ManU' bo to tylko Wam ubliża. Idź sobie na swoją stronę i tam pokazuj swoje chamstwo.

0

sevs, myślisz, że ktoś to przeczyta i Cię wysłucha? :P Chociaż pomysł dobry. Mogliby tak zrobić.

0

E, Messi jest wybitnym piłkarzem, zaryzykowałbym stwierdzenie, że obecnie najlepszym na świecie, ale... Do Ronaldinho to mu jeszcze brakuje... :) Nie wiem jak do Pepa, jego występów nie oglądałem :)

0

No z tym Toure to poleciał... Tata mu w domu wpier... :)

0

A wie ktoś może skąd pobrać ten mecz? :) Chętnie bym go obejrzał... Jest może na fcbarca.com ? :)

0

Kurczę, właśnie zobaczyłem porównanie naszego sezonu do sezonu najlepszej drużyny na świecie i jestem pod wrażeniem tych liczb. Teoretycznie Manchester nie ma najmniejszych szans... Ale niestety to tylko liczby. Jak przegramy to będzie trochę wstyd, a jak wygramy, to już widzę te nagłówki... Mmm... Ten sezon całkowicie należałby do nas.

0

Bo chyba jeszcze nikt z graczy Blaugrany nie podniósł go dwa razy ;P

0

Oj chyba ktoś ze spamem na złą stronę trafił...

0

No chyba 'klatshota na heada' raczej, co? :D

0

K@mson, kurde :D Jak ja uwielbiam, jak ktoś taki post pisze jak Ty :D

Nie chcę tu nikogo nazywać debilem, ale każdy ma swoje miejsce na ziemi :D

0

Pep to chociaż potrafi się wypowiedzieć o rywalu z szacunkiem, nie to co Ferguson: 'Chcę, żeby Iniesta i Henry nie zagrali'.

0

Boże jak ja mam dość tego lalusia... On go ośmieszy, Beckenbauera tak samo by pewnie woził jak nie wiem. A skończy się na tym, że jak będzie tylko pojedynek Ronaldo - Pique, to Ronaldo będzie tylko faule wymuszał.

0

A ja bym zaryzykował stwierdzenie, że najlepszy jest Pique :)

0

nergal34, Ronaldinho już odszedł z Barcelony... :)

0

Bykunn, z szacunku dla Manchesteru, nie powinieneś pisać o nich 'ManU'...

0

A jak będziesz miał 80 tysięcy 'setek', to strzelisz jakąś bramkę? :)

0

djneo, taka porażka to po prostu wstyd... Szkoda, że Liverpool nie grał w półfinale albo wcześniej z Manchesterem. Pokazaliby im...

0

"Barcelona ma kilku dobrych zawodników...''

11 to przecież nie kilku, tylko kilkunastu... :) Oj Vidić, żeby Ci się wody nie nalało gdzieś tam... Został okrzyknięty najlepszym w sezonie i już gwiazdorzy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?