Olo_17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No, Manchester miał dwa mecze mniej :) A nie podoba mi się ten przepis, że będziemy grać znowu z Bilbao... Powinniśmy dostać automatycznie Superpuchar, bo wygraliśmy Ligę i Puchar, a Athletic nie wygrał nic, to czemu gra o Superpuchar? :/ O Superpuchar Europy modlę się z kolei, żeby nie było tak jak trzy lata temu, ale Szachtar to nie Sevilla :) A Mistrzostwa Świata - wisienka na torcie :) Tego jeszcze nie mamy :)
0
Pedro właśnie dobrze będzie kiedyś grał... Oby dla nas.
0
Szkoda pierwszych dwóch, bo mogliśmy pokonać oba rekordy Realu i do obu tak niewiele brakowało... :(
0
O, znalazłem. Łapcie:
http://www.fcbarcelona.cat/web/downloads/aficionats/fons_pantalla/jugadors/FCB_oficial0809.jpg
0
http://img166.imageshack.us/img166/4302/0guardiolapepbarcelona.jpg
0
Fabregas, Fabregas... Ma zaletę, że jest Hiszpanem. Do projektu UEFA by pasował. 6+5.
0
Wolałbym już tego Zlatana... I oprócz niego Ribery i dwóch bocznych hiszpańskich obrońców. Może jeszcze Fabregasa... A sprzedać oczywiście Gudjohnsena i Hleba. Co do Bojana, to wolałbym, żeby został...
0
No Cesc dobry jest, ale nam niepotrzebny :) Chyba, że Xavi będzie chciał w przyszłym sezonie trochę mniej pograć, to na niektóre mecze mógłby go zastąpić :) Wolałbym już tego Ibrę, ale to tylko dlatego, że Eto'o jedzie do Afryki.
0
A kiedy będą oceny z tego meczu? :)
0
Hm, ja też bym chciał.
0
Co on robi? Chyba chce mu karierę zniszczyć i wysłać go do Man City... Ribery nie będzie chciał tam przejść i nie przejdzie nigdzie...
0
Ej, a gdzie Iniesta? Powiecie mi może, że Ribery jest od niego lepszy? Pff...
0
'KochamManU' a nawet debilu nie wiesz, że nie mówi się 'ManU' bo to tylko Wam ubliża. Idź sobie na swoją stronę i tam pokazuj swoje chamstwo.
0
sevs, myślisz, że ktoś to przeczyta i Cię wysłucha? :P Chociaż pomysł dobry. Mogliby tak zrobić.
0
E, Messi jest wybitnym piłkarzem, zaryzykowałbym stwierdzenie, że obecnie najlepszym na świecie, ale... Do Ronaldinho to mu jeszcze brakuje... :) Nie wiem jak do Pepa, jego występów nie oglądałem :)
0
No z tym Toure to poleciał... Tata mu w domu wpier... :)
0
A wie ktoś może skąd pobrać ten mecz? :) Chętnie bym go obejrzał... Jest może na fcbarca.com ? :)
0
Kurczę, właśnie zobaczyłem porównanie naszego sezonu do sezonu najlepszej drużyny na świecie i jestem pod wrażeniem tych liczb. Teoretycznie Manchester nie ma najmniejszych szans... Ale niestety to tylko liczby. Jak przegramy to będzie trochę wstyd, a jak wygramy, to już widzę te nagłówki... Mmm... Ten sezon całkowicie należałby do nas.
0
Bo chyba jeszcze nikt z graczy Blaugrany nie podniósł go dwa razy ;P
0
Oj chyba ktoś ze spamem na złą stronę trafił...
0
No chyba 'klatshota na heada' raczej, co? :D
0
K@mson, kurde :D Jak ja uwielbiam, jak ktoś taki post pisze jak Ty :D
Nie chcę tu nikogo nazywać debilem, ale każdy ma swoje miejsce na ziemi :D
0
Pep to chociaż potrafi się wypowiedzieć o rywalu z szacunkiem, nie to co Ferguson: 'Chcę, żeby Iniesta i Henry nie zagrali'.
0
Boże jak ja mam dość tego lalusia... On go ośmieszy, Beckenbauera tak samo by pewnie woził jak nie wiem. A skończy się na tym, że jak będzie tylko pojedynek Ronaldo - Pique, to Ronaldo będzie tylko faule wymuszał.
0
A ja bym zaryzykował stwierdzenie, że najlepszy jest Pique :)
0
nergal34, Ronaldinho już odszedł z Barcelony... :)
0
Bykunn, z szacunku dla Manchesteru, nie powinieneś pisać o nich 'ManU'...
0
A jak będziesz miał 80 tysięcy 'setek', to strzelisz jakąś bramkę? :)
0
djneo, taka porażka to po prostu wstyd... Szkoda, że Liverpool nie grał w półfinale albo wcześniej z Manchesterem. Pokazaliby im...
0
"Barcelona ma kilku dobrych zawodników...''
11 to przecież nie kilku, tylko kilkunastu... :) Oj Vidić, żeby Ci się wody nie nalało gdzieś tam... Został okrzyknięty najlepszym w sezonie i już gwiazdorzy.