Omoziu
Dołączył/a: luty 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Volk Norris ma dobre tempo podczas tego weekendu. W mokrych kwalach może zrobić niespodziankę bo talent to chłopak ma ogromny
1
Kubica szybszy tylko od Latifiego :)
1
@Encore żeby robić takie rzeczy to trzeba mieć ten mental :)
4
@ranger3120 te clickbaitowe tytuły to jest taki rak że masakra
0
@Rl9k1nG w końcu jest piękne w tym kraju dzięki naszej kochanej władzy
0
@Compadre aż żal że to się za niedługo skończy xd
6
@MrPGG trzeba przyznać że trener miał nosa :)
0
@domin682 z całym szacunkiem co osiągnął w naszych barwach ale mam podobne zdanie o nim ;)
3
@Encore LEPSZE CIAŁO?!?!?!
0
droga la ramblo dokonywałem drobnych poprawek lakierniczych na swoim samochodzie ale w jednym miejscu trochę źle zabezpieczyłem i musnąłem sprayem po plastiku. znacie jakiś sposób żeby to usunąć? plastik taki normalny, czarny nie lakierowany ;)
1
@DonMatteo901 co za czasy by żyć :D
1
@Deviler parę razy wczoraj balansem ciała zgubił zgubił rywali jak Busquets za najlepszych czasów,
4
Partidazo Pjanica dzisiaj :)
1
@Survier Pjanic top dzisiaj
2
No to Lewy może mieć ciężko o skład z taką grą :p
7
Ale Raphinha ma ułożoną tą lewke
1
ZŁOTA PIŁKA DEMBELE
2
@Kondziubarca zaskoczenie to było w pierwszych dziesięciu minutach :p
14
Dobrze że Raphinha przyszedł bo Dembuś to chyba się nigdy nie zmieni :)
1
@MesQueUnClub96 to samo pomyślałem xd
2
@IronSanHybrid trzy
0
Miejmy nadzieje że Lewy odwdzięczy się nam pięknymi brameczkami za to nocne czekanie :D
3
@Davvd ja polecam Bunkers del Carmel. Wzgórze z widokiem na całą panoramę miasta. Robi ogromne wrażenie za dnia jak i po zmroku :)
1
@MontelQ nikt nie przyszedł
0
@miglanc ja własnie siedziałem za jedną bramką, gdzieś tak mniej wiecej w połowie stadionu to jak Pedri ładował z Sevillą na druga bramkę to musiałem skupić wzrok ;p
4
Mental losuje nowy klub :)
https://fb.watch/evnAIgRxIr/
0
@xVENUMx to elektryk?
3
Piękny jest ten ból czterech liter w internetach odnośnie naszych transferów i tego że "mAmY tAkIe DłUgI, BaN nA tRaNsFeRy!" :D
8
@Pawel13sz niewątpliwie przejdzie do historii
3
@PatrychoO po kolorze widać że ta Chelsea krwawi ;p