O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 5508
  • Liczba komentarzy 3
  • Polecenia 0

Komentarze

On

0

Scund i bruma

Nie wiemdzialem o takiej sytuacji, w takim badz razie przepraszam.

nie znam hiszpanskiego wiec obejrzalem tylko kilka min prezentacji;p

Powodzenia w lidze,i na innych frontach

P.S. przepraszam ze zamiescilem swoje posty

On

0

szefu91

Jestem kanonierem, i jestem z tego powodu dumny, ale jak to czasami bywa,zdazaja sie ludzie(podobno kibice) którzy nie pojmuja niektorych sytuacji. Ciesze sie z tych 8 lat ,ktore Cesc spedził w Arsenalu, jak i rowniez ,ze wrocil wreszcie do swojego ukochanego klubu po tylu latach. Niestety jedna zecz mnie boli podczas tego transferu ,iz Fabregas nie mial na tyle odwagi aby sie pozegnac po meczu ze srokami, byl wkoncu kapitanem...

POWODZENIA CESC W DOMU!!!

On

0

CESC!!!Nienawidzimy Cię tak bardzo, bo tak bardzo Cię kochaliśmy!!

Zobacz wszystkie
On

0

CESC!!!Nienawidzimy Cię tak bardzo, bo tak bardzo Cię kochaliśmy!!

On

0

szefu91

Jestem kanonierem, i jestem z tego powodu dumny, ale jak to czasami bywa,zdazaja sie ludzie(podobno kibice) którzy nie pojmuja niektorych sytuacji. Ciesze sie z tych 8 lat ,ktore Cesc spedził w Arsenalu, jak i rowniez ,ze wrocil wreszcie do swojego ukochanego klubu po tylu latach. Niestety jedna zecz mnie boli podczas tego transferu ,iz Fabregas nie mial na tyle odwagi aby sie pozegnac po meczu ze srokami, byl wkoncu kapitanem...

POWODZENIA CESC W DOMU!!!

On

0

Scund i bruma

Nie wiemdzialem o takiej sytuacji, w takim badz razie przepraszam.

nie znam hiszpanskiego wiec obejrzalem tylko kilka min prezentacji;p

Powodzenia w lidze,i na innych frontach

P.S. przepraszam ze zamiescilem swoje posty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?