OnLy_BaRca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Katalonia
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
:)
0
Dlaczego niektóre party zamaist wchodzić na strone Downloadu, ładuje sie strona głowna FCB?
0
A Danio będzie grał ?? :)
0
Wróci Alves to całkiem inna gra będzie.Puyol robił wszystko, by go dobrze zastąpić, ale te dośrodkowania to nie wychodzily zabardzo
0
Dla niego Iphone to jednorazówka:) Ale myślę, że nie kręci go to, jak Krystynę
0
Miałem nadzieje, że ustrzeli znowu coś Zlatan, by dogonić Messiego i Ville
0
Zapewne Laporta miał równe 400mln, i nie chciał psuć tej kwoty:)
0
Musi chłopak powrócić do formy:) Liga Mistrzów za pasem, a Titi dalej nie umi się odbudować :(
0
Sergio w podstawowym?? Jakoś mnie się to nie widzi:(
0
Na pewno przejdzie do Barcy:) Trener Arsenalu uwielbia spore $$.
0
zibis sciagnij sobie K-lite codec pack full, moze jakies braki w codekach czy cos:P
0
Dokładnie:) Milito jest jeszcze i jak widać jego forma nie opadła:D
0
taynama ciesz się:) Ty się bawiłeś, a my prawie zawał mieliśmy hehe
0
Mamy zmiennika za Alvesa:) Gdyby nie te czerwone, świetnie by sie pokazywał z przodu:)
0
za "brutalny" faul:) po części się zgodze, ale bez przesady:/
0
mam nadzieje, że pogra dzisiaj Bojan.
0
A w tej bajce były smoki?? Jeszcze nie dawno było napisane, że Fc Barcelona jest najbogatsza...
0
dla mnie najlepsza reklama to bodajże Pepsi:D Henry tam największy kozak (ukradł wanne piasku), A Messi złodziej hehe
0
barcam wręcz przeciwnie:) Bo ma co golić :D
0
10Euro?? pierwszy bym tam był:D
0
Tylko nie dać wygranej na wyjazdach z Realem i Sevillą, a co do reszty-damy rade:)
0
Teraz tylko chcę zobaczyć jak Deportivo będzie grało:) Oby mieli dobry dzień
0
Krisinho Jak będą powołania to zamiast koszulek FCB zmienią na narodówki xd
0
no to Maxwell-Pique-Puyol, a potem coś z Milito pokombinować:P
Ta sytuacja świetnie ukazuje, że sporo jest snajperów, a bronić to nima komu hehe
0
wiem:)
0
Drugiego Alvesa ciężko będzie znalesc :)
0
jak ma ktoś z C+ do Sopa to podajcie ktoś:) z góry dziękować
0
http://yourtv.com.pl/viewpage.php?page_id=16
http://tvelita.com/viewpage.php?page_id=47
TUTAJ ZAWSZE puszczali MECZYKI:)
0
"szczelić" to sobie kapciem w głowe możesz:P
0
macie cos z C+ oprocz your tv?