Z góry sorry że nie na temat będzie, a na temat ankiety. Bardzo zdziwiło mnie spore poparcie dla Zlatana. Nie pamiętacie jak w marcu (czy coś koło tego, kiedy był kontuzjowany) psioczyliście na niego, jak on to słabo gra, że bez niego idzie lepiej. Pisaliście wtedy, że dobrze że Bojan gra zamiast niego, bo Barcelona zdobywa wtedy więcej goli, a jak Ibra gra to tylko lata po boisku i nic więcej. I faktycznie tak było. Czyżby Zlatan tak bardzo poprawił formę, czy ja nie zauważyłam?
Z góry sorry że nie na temat będzie, a na temat ankiety. Bardzo zdziwiło mnie spore poparcie dla Zlatana. Nie pamiętacie jak w marcu (czy coś koło tego, kiedy był kontuzjowany) psioczyliście na niego, jak on to słabo gra, że bez niego idzie lepiej. Pisaliście wtedy, że dobrze że Bojan gra zamiast niego, bo Barcelona zdobywa wtedy więcej goli, a jak Ibra gra to tylko lata po boisku i nic więcej. I faktycznie tak było. Czyżby Zlatan tak bardzo poprawił formę, czy ja nie zauważyłam?
Komentarze
0
MH: mamy Bojana, który prawie cały czas siedzi na ławie, a moim zdaniem gdyby więcej grał czekałaby go wielka przyszłość. ;)
0
Z góry sorry że nie na temat będzie, a na temat ankiety. Bardzo zdziwiło mnie spore poparcie dla Zlatana. Nie pamiętacie jak w marcu (czy coś koło tego, kiedy był kontuzjowany) psioczyliście na niego, jak on to słabo gra, że bez niego idzie lepiej. Pisaliście wtedy, że dobrze że Bojan gra zamiast niego, bo Barcelona zdobywa wtedy więcej goli, a jak Ibra gra to tylko lata po boisku i nic więcej. I faktycznie tak było. Czyżby Zlatan tak bardzo poprawił formę, czy ja nie zauważyłam?
0
"Keko i Koke" :P
0
Z góry sorry że nie na temat będzie, a na temat ankiety. Bardzo zdziwiło mnie spore poparcie dla Zlatana. Nie pamiętacie jak w marcu (czy coś koło tego, kiedy był kontuzjowany) psioczyliście na niego, jak on to słabo gra, że bez niego idzie lepiej. Pisaliście wtedy, że dobrze że Bojan gra zamiast niego, bo Barcelona zdobywa wtedy więcej goli, a jak Ibra gra to tylko lata po boisku i nic więcej. I faktycznie tak było. Czyżby Zlatan tak bardzo poprawił formę, czy ja nie zauważyłam?
0
"Keko i Koke" :P
0
MH: mamy Bojana, który prawie cały czas siedzi na ławie, a moim zdaniem gdyby więcej grał czekałaby go wielka przyszłość. ;)