O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 88
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Oprócz tego dodał w tej samej wypowiedzi że : liga była bez Mou i z Mou, bez Karanki i z... eh fanatycy ;p w redakcji

0

0

To i Puyol powinien za zapasy dostać kartkę o0 Sprzedany mecz do kolekcji ?:P

0

Gratuluję wam udanego meczu :) Trochę za pechowy dla nas, ale klasa rywala robi swoje.

Do zobaczenia na waszym stadionie :>

0

Piękny mecz w waszym wykonaniu :) Jedyna osłoda, jako kibic Białych nawet nie czuje złości :D Widać było, że nie wiele mogą zrobić, bo im nie pozwalacie. Wyżej pupy się nie podskoczy.

Mają czas popracować do rewanżu, bo myślę, że ta przegrana nie wpłynie na wyniki z naszymi `ogórkami` ligowymi. Są zbyt słabi na Real a co dopiero na Barcę :)

Z racji zapewne gorących dyskusji o zachowaniu piłkarzy wolę zachować milczenie -_-

Zobacz wszystkie

0

gilbert3

W całkiem podobny sposób na to patrzę. Macie na tyle świetnych i zgranych ze sobą piłkarzy, że gdyby gra Barcelony była bez stylu Pep czy inny trener z miejsca by wyleciał.

Pep nie dostał drużyny do stworzenia od `podstaw`. Dostał na tyle silny i dobrze się prezentujący trzon, że inne drużyny mogą pozazdrościć.

Ale np. mimo słabych wyników Arsenalu ostatnio - uważam iż też mają swój styl.. nawet jak przegrywają. Tak samo Roma.. chociaż żaden nie jest tak wyrazisty jak Barcy.

Teraz grają w Realu nowi piłkarze, na których spoczywa mega presja każdego dnia.. Wy macie na tym polu lżej. W końcu po cudownym sezonie może coś wam nie wyjść. A w Realu chcą by wyszło. Bo` dawno` nie wyszło.. ;]

0

Ładnie to określiłeś - na upartego :P

0

danialves : Widzę, że mylisz plotki dziennikarzy z zarządem :)

A do Messiego w pakiecie ma przejsc Pep i pół szkółki młodzieżowej. /omg/ i kawałek waszego stadionu tak ze 20 tys miejsc. Za 666 mln - nowy projekt pereza - Satan 2011 /

0

Co jak co ale szczęście Wam dziś dopisuje.. :)

0

P.S. W razie co dodam tylko do panów/pań w białych barwach - jak wpadamy tu w gości to chociaż syfu nie róbmy :> Wiec bez napinek i ortów :)

Dobrej nocy i do `przeczytania` jak ruszą mecze LM.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?