18 października 2010, 15:27
0
No Ibra popisał się teraz. Śmieszny człowiek.
9 października 2010, 18:08
Wspaniały gest Davida
20 września 2010, 18:08
Barcelona to nie tylko Messi. Przez 15 dni muszą dać ade, Może Bojan więcej zagra. Villa na szpice!
20 września 2010, 12:20
W tamtym sezonie jakoś mnie nie przekonywał. Zawsze chciałem żeby grał Toure. Ale grał świetnie na mundialu i teraz też gra bardzo dobrze. Tak trzymać Busi :D
20 września 2010, 10:21
Dobrz, że nie złamanie. Ale ta noga wygląda źle. Wracaj do zdrowia!
20 czerwca 2010, 15:40
rafał20 przedstawił nam taktyke na następny sezon. Jeszcze sprowadźmy Rooneya i paru innych. Zagramy 8 napastnikami to nam da 4 bramki na mecz. Śmiechu warte :D
4 maja 2010, 22:18
Czekamy Torres :D
15 lipca 2009, 19:07
Taraz z Leo nie może równać się nikt, nawet Portugalia o tym wie :]
7 kwietnia 2010, 20:40
Messi ma dług wobec Barcy. Zakończy kariere na 100% właśnie w tym klubie. On kocha Barcelone, a Barcelona jego :D
14 kwietnia 2010, 21:42
Nareszcie Touré :)
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
No Ibra popisał się teraz.
Śmieszny człowiek.
0
Wspaniały gest Davida
0
Barcelona to nie tylko Messi. Przez 15 dni muszą dać ade, Może Bojan więcej zagra. Villa na szpice!
0
W tamtym sezonie jakoś mnie nie przekonywał. Zawsze chciałem żeby grał Toure. Ale grał świetnie na mundialu i teraz też gra bardzo dobrze.
Tak trzymać Busi :D
0
Dobrz, że nie złamanie. Ale ta noga wygląda źle. Wracaj do zdrowia!
0
rafał20
przedstawił nam taktyke na następny sezon.
Jeszcze sprowadźmy Rooneya i paru innych. Zagramy 8 napastnikami to nam da 4 bramki na mecz.
Śmiechu warte :D
0
Czekamy Torres :D
0
Taraz z Leo nie może równać się nikt, nawet Portugalia o tym wie :]
0
Messi ma dług wobec Barcy. Zakończy kariere na 100% właśnie w tym klubie. On kocha Barcelone, a Barcelona jego :D
0
Nareszcie Touré :)