O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 5196
  • Liczba komentarzy 1
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Sanchez z Messim moim zdaniem nie współpracowali świetnie w tamtym sezonie, ale widocznie tak im szło jak w całym sezonie, czyli ciężko i pod górke... Mam nadzieje, że do tych dwóch graczy dołączy świetnie grający w dobrej formie Pedro, bo w Euro moim zdaniem błyszczał, no i nie zapomnijmy o Davidzie, bo on jest znakomitym strzelcem, tyle że do takiego zespołu jak Barcelona po takiej kontuzji ciężko jest się zgrać, tyle że to wielki piłkarz z napewno wielką ambicją!

Zobacz wszystkie

0

Sanchez z Messim moim zdaniem nie współpracowali świetnie w tamtym sezonie, ale widocznie tak im szło jak w całym sezonie, czyli ciężko i pod górke... Mam nadzieje, że do tych dwóch graczy dołączy świetnie grający w dobrej formie Pedro, bo w Euro moim zdaniem błyszczał, no i nie zapomnijmy o Davidzie, bo on jest znakomitym strzelcem, tyle że do takiego zespołu jak Barcelona po takiej kontuzji ciężko jest się zgrać, tyle że to wielki piłkarz z napewno wielką ambicją!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?