Sanchez z Messim moim zdaniem nie współpracowali świetnie w tamtym sezonie, ale widocznie tak im szło jak w całym sezonie, czyli ciężko i pod górke... Mam nadzieje, że do tych dwóch graczy dołączy świetnie grający w dobrej formie Pedro, bo w Euro moim zdaniem błyszczał, no i nie zapomnijmy o Davidzie, bo on jest znakomitym strzelcem, tyle że do takiego zespołu jak Barcelona po takiej kontuzji ciężko jest się zgrać, tyle że to wielki piłkarz z napewno wielką ambicją!
Sanchez z Messim moim zdaniem nie współpracowali świetnie w tamtym sezonie, ale widocznie tak im szło jak w całym sezonie, czyli ciężko i pod górke... Mam nadzieje, że do tych dwóch graczy dołączy świetnie grający w dobrej formie Pedro, bo w Euro moim zdaniem błyszczał, no i nie zapomnijmy o Davidzie, bo on jest znakomitym strzelcem, tyle że do takiego zespołu jak Barcelona po takiej kontuzji ciężko jest się zgrać, tyle że to wielki piłkarz z napewno wielką ambicją!
Komentarze
0
Sanchez z Messim moim zdaniem nie współpracowali świetnie w tamtym sezonie, ale widocznie tak im szło jak w całym sezonie, czyli ciężko i pod górke... Mam nadzieje, że do tych dwóch graczy dołączy świetnie grający w dobrej formie Pedro, bo w Euro moim zdaniem błyszczał, no i nie zapomnijmy o Davidzie, bo on jest znakomitym strzelcem, tyle że do takiego zespołu jak Barcelona po takiej kontuzji ciężko jest się zgrać, tyle że to wielki piłkarz z napewno wielką ambicją!
0
Sanchez z Messim moim zdaniem nie współpracowali świetnie w tamtym sezonie, ale widocznie tak im szło jak w całym sezonie, czyli ciężko i pod górke... Mam nadzieje, że do tych dwóch graczy dołączy świetnie grający w dobrej formie Pedro, bo w Euro moim zdaniem błyszczał, no i nie zapomnijmy o Davidzie, bo on jest znakomitym strzelcem, tyle że do takiego zespołu jak Barcelona po takiej kontuzji ciężko jest się zgrać, tyle że to wielki piłkarz z napewno wielką ambicją!