OrdynacjaPodatkowa
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja tam ciagle wierze w Lewego, uwazam ze ciagle ma szanse na wygranie ZP, musi tylko wspiac sie na wyzyny swoich umiejetnosci.
1
a moze Messi
Suarez
Neymar
Iniesta
Raktic
0
kazdy rozsadny kibic przyzna wlasnie Lewemu ZP
1
Zlota pilka to jest teraz tylko i wylacznie plebiscyt na najbardziej popularnego pilkarza, ta nagroda juz dawno stracila swoja wartosc.
0
od jakiego listopada? "Złota piłka FIFA (fr: Ballon d'Or, ang: The Golden Ball) – coroczny plebiscyt piłkarski. Trofeum przyznawane jest dla piłkarza, który zaprezentował się najlepiej w mijającym roku kalendarzowym. Została ona sformowana w 2010 roku i powstała z połączenia plebiscytów Złota Piłka France Football oraz Piłkarz Roku FIFA."
0
zebys sie nie zdziwil po glosowaniu
0
jeszcze rok temu na tej stronie mowiono, ze ZP to nagroda indywidualna. Jest to nagroda za caly rok, jeszcze wiele moze sie zdarzyc do glosowania.
2
wystarczy ze Robert przekona dziennikarzy, Ciebie nie musi ;)
0
caly rok gral rowno i dobrze Robert, te ostatnie bramki czyli 5 w jednym meczu potem w lidze i LM masa bramek
0
no wlasnie wiec Messi troche tutaj nie pasuje
1
Leo Messi mial tylko na poczatku 3-4 miesiace udane
0
w tym roku? wątpie
0
dlaczego niby nie ma szans na ZP?
0
dlaczego bez przesady?
0
Robert Lewandowski jeszcze moze powalczyc o Złotą Piłkę.
0
0
trola? bo wyrazam swoje zdanie? prosze o zbanowanie Ciebie za komentarz nie odnoszacy sie do tematu.
0
Kibicujesz Barcelonie od 2013 roku, a wczesniej komu dopingowales? Wez kolego nie osmieszaj sie, Muller to jest 10 ew. falszywa 9, Aubameyang i Lacazette to samo + do tego skrzydlowi. Typowa 9 to tacy gracze jakich wymienilem wyzej, cos takiego jak kiedys Filippo Inzaghi, RvN czy Ronaldo luis de lima. Pozdrawiam bez odbioru.
2
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
suarez ma 28 meczy i 17 bramek a Lewy 36 meczy i 25 bramek wiec sobie prosze policzyc i ochlonac.
0
czy ty kolego potrafisz czytac? to sa typowe dziewiatki, Messi Ronaldo Neymar czy Hazard sa lepsi od kilku tutaj wymienionych. Facepalm
0
na forum jestem od 2012 roku ale konto mam niedlugo.
0
to sa typowe 9 anie jakies lagazety ktore graja raz na szpicy raz na skrzydle, tak samo aubameyang...
0
to sa typowe 9? panu juz podziekujemy
0
asystuje i strzela bramki
0
to podaj mi lepszych
@michuvep kolega od dzisiaj jest podlaczony do internetow?
0
TOP 10 napastników(9tek) na świecie:
1. Lewandowski Robert
2. Ibrahimovic Zlatan
3. Aguero Sergio
4. Suarez Luis
5. Benzema Karim
6. Edinson Cavani
7. Costa Diego
8. Giroud Olivier
9. Rooney Wayne
10. Dzeko Edin
1
Komentarz usunięty
1
A moze w Ajaxie juz?