Orlik1lm
Dołączył/a: listopad 2019
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeśli real by teraz stracił punkty to do clasico było by jeszcze ciekawsze
0
@JimMorrisonFCB może xiaomi note 7
0
@Koqsu21 no wiesz Var
0
Taka jest prawda przegrana zawsze boli.
0
Serio , znowu Dembele ma kontuzję
1
Napoli wygrywa z Juventusem, fajnie że Piotrek strzelił
3
Wsumie to początek kadencji Setiena, więc nie ma co chłopa obwiniać .
1
Szkoda,szkoda i jeszcze raz szkoda
1
@kiper09 mnie też
0
Może real wygrał wczoraj 2:1 z Sevillą, ale to my jeszcze z Ernesto Valverde ograliśmy Sevillę 4:0
0
Szkoda, że real wygrywa
1
Czy tylko mi się wydaje , ale z Setienem te treningi są lepsze
2
Szkoda , że przegraliśmy ale i tak Valverde nie zwolnią
0
@Chaoss od 15.50
0
Czekam na geniusz Messiego