0

Jeśli real by teraz stracił punkty to do clasico było by jeszcze ciekawsze

0

@JimMorrisonFCB może xiaomi note 7

0

@Koqsu21 no wiesz Var

0

Taka jest prawda przegrana zawsze boli.

0

Serio , znowu Dembele ma kontuzję

1

Napoli wygrywa z Juventusem, fajnie że Piotrek strzelił

3

Wsumie to początek kadencji Setiena, więc nie ma co chłopa obwiniać .

1

Szkoda,szkoda i jeszcze raz szkoda

1

@kiper09 mnie też

0

Może real wygrał wczoraj 2:1 z Sevillą, ale to my jeszcze z Ernesto Valverde ograliśmy Sevillę 4:0

0

Szkoda, że real wygrywa

1

Czy tylko mi się wydaje , ale z Setienem te treningi są lepsze

2

Szkoda , że przegraliśmy ale i tak Valverde nie zwolnią

0

@Chaoss od 15.50

0

Czekam na geniusz Messiego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?